blaszlo

A www.telekom.hu on-line felületére bejelentkezéskor hibaüzenet fogad!

Kérdés

Sziasztok!

A www.telekom.hu oldal on-line felületére bejelentkezéskor hibaüzenet fogad napok óta! A bejelentkezést próbáltam mobilszám + jelszó és mt azonosító + kiküldött sms kód, mindkettőnél ugyanaz a hibaüzenet (3. kép). A következő internet böngészőkből másik gépen is próbáltam sikertelenül bejelentkezni Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox. Képek mellékelve! Rendszeresen használjuk az on-line felületet, időnként volt, hogy lassan töltötte be a lekért adatokat, de eddig nem volt jellemző a teljes belépési probléma.

Mi lehet a probléma?

3. Hibaüzenet.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: blaszlo

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2020. 09. 16. at 15:39, Telekom szakértő írta:

Szia!

Még mindig tapasztalod a belépési problémát? ^Zsani

Szia!
Már megoldódott!
Köszönöm szépen!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2020. 09. 12. at 22:07, blaszlo írta:

Sziasztok!

A www.telekom.hu oldal on-line felületére bejelentkezéskor hibaüzenet fogad napok óta! A bejelentkezést próbáltam mobilszám + jelszó és mt azonosító + kiküldött sms kód, mindkettőnél ugyanaz a hibaüzenet (3. kép). A következő internet böngészőkből másik gépen is próbáltam sikertelenül bejelentkezni Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox. Képek mellékelve! Rendszeresen használjuk az on-line felületet, időnként volt, hogy lassan töltötte be a lekért adatokat, de eddig nem volt jellemző a teljes belépési probléma.

Mi lehet a probléma?

3. Hibaüzenet.jpg

Szia!

Még mindig tapasztalod a belépési problémát? ^Zsani

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most