Panti

Optikai internet

Kérdés

Arról szeretnék érdeklődni, hogy Écsen mikorra várható az optikai internet kábel fejlesztés magas sávszélességgel? Tudtommal a falúban már megkezdődtek a hasonló munkálatok, de semmi jele annak, hogy erősebb internet csomag lenne elérhető. Korábban egy szerelő említette, hogy 2022-ig valamikor megtörténik a hálózat fejlesztése, ebből adódóan jön a kérdés, hogy erre nagyjából mikor kerül sor? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

7 órája, Telekom szakértő írta:

Szia Lumiafak! Ebben az esetben, kérjük, írj nekünk Te is privát üzenetet a pontos címeddel együtt, hogy utánanézhessünk! :) ^Szilvi

Székesfehérvár, Gyümölcs utca 7.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Lumiafak írta:

Szia, engem is érdekelne a dolog. A társasházunkban már bent van a doboz, de még semmi hír, hogy a lakásba mikor kötik be

Szia Lumiafak! Ebben az esetben, kérjük, írj nekünk Te is privát üzenetet a pontos címeddel együtt, hogy utánanézhessünk! :) ^Szilvi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2/23/2021 at 10:53, Telekom szakértő írta:

Szia Al3x4ndr0sz! Kérünk, privát üzenetben írd meg a pontos címet, és kérdésed szívesen továbbítjuk illetékes munkatársaink felé. ^Andrea

Szia, engem is érdekelne a dolog. A társasházunkban már bent van a doboz, de még semmi hír, hogy a lakásba mikor kötik be

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Al3x4ndr0sz! Kérünk, privát üzenetben írd meg a pontos címet, és kérdésed szívesen továbbítjuk illetékes munkatársaink felé. ^Andrea

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Panti! Kérünk, privát üzenetben írd meg a pontos címet, és kérdésed szívesen továbbítjuk illetékes munkatársaink felé. ^Andrea

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok
Én az ügyben érdeklődnék,hogy Dávodon mikor várható optikai kábel kiépítése?
Vagy esetleg mennyibe kerülhet a kiépíttetése?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
24 perce, Dave0913 írta:

Üdv!

Nekem is ugyan ez a kérdésem, csak Tiszakécske településen. Már a munkáűlatok elkezdődtek, de meg is álltak. Lehet tudni valamit? 

Köszönöm a választ. 

Szia Dávid!

Tiszakécskén várhatóan több ütemben fog kiépülni az optikai hálózat. Jelenleg az ütemezés még nem ismert a település esetében, információink szerint várhatóan 2021-2022-re készül el a hálózati kiépítés. Megértésedet és türelmedet köszönjük! ^Rita

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Nekem is ugyan ez a kérdésem, csak Tiszakécske településen. Már a munkáűlatok elkezdődtek, de meg is álltak. Lehet tudni valamit? 

Köszönöm a választ. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hali!

A Telekom legfrissebb táblázatába éppen most került be Écs. Eszerint várhatóan a teljes településen elérhetővé válik a GPON optikai internet 2021. 09. 30-ig. A DSL szolgáltatás várhatóan 2022. 09. 30-án szűnik majd meg.

https://www.telekom.hu/static-tr/sw/file/rezes-szolgaltatasok-megszuntetesenek-utemezese-2020-10-26.xlsx

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most