ferenx

Port forwarding nem működik Speedport w724V

Kérdés

Sziasztok,

DVR kamerarendszerhez szeretnék ddns szolgáltatást használni. Bekapcsolom a Speedport W 724V Ci routeren a port forwardingot a szükséges portokra (Erről csatoltam egy screenshotot is), és a yougetsignal.com valamit a portchecktool.com is azt mutatja, hogy az engedélyeztt portok zárva vannak a publikus IP--mre. A windows tűzfalban is csináltam forwarding szabályt uganezekre a portokra, de továbbra sem nyitódnak ki. Mi lehet a probléma?

Köszi!

ferenx

port_fw.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Portnyitottságának ellenőrzésénél fontos, hogy fusson a szerver szolgáltatás, ami az adott portot használja, mert bizonyos esetekben a port zártnak mutatkozik egyéb esetben. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én még a helyedben azt próbálnám meg, hogy a műszaki ügyfélszolgálatot felhívva, velük egyeztetném, hogy modem szoftvere aktuális-e. Nem-e az van, hogy volt valamikor szoftverfrissítés és hibára futott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Esetleg egy modem újraindítást próbáltál már?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia,

A yougetsignal szerint 5.x.x.x a publikus IP-m, és azt írja, hogy zárva van erre az IP címre az összes port, amit le akarok kérdezni. Windows tűzfal kikapcsolást próbáltam, sajnos nem segített.

ferenx

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia

Biztos, hogy publikus?

A beállítások egyébként jók.

Én a helyedben ellenőrizném mégegyszer a windows tűzfalat vagy akár egy próba erejéig ki is kapcsolnám.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most