vasskystar

QNAP Nas -Telekom vezetékes internettel

Kérdés

Tervezek egy Qnap Nas t vásárolni,de előre aggodom,hogy nem fogom tudni elérni kivülröl,mert szerintem Nat olva van az internet.

A saját ip kameráimat sem tudom elérni,igy már kellet p2p kamerákat vennem,mert csak ezeket tudom kivülröl elérni.

Hogy tudom meg pontosan,hogy van vagy nincs NAT?

A nat@telekom ra is irtam 2x is,de semmi vállasz....

Köszönöm a segitséget!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

15 órája, vasskystar írta:

Kedves Uzman,hogy lehet privátban kommunikálni?

Rákattintasz annak a felhasználónak a nevére vagy avatar-jára, akinek privát üzenetet szeretnél írni és az Üzenet küldése gombra kattintva elküldheted az üzenetet, amit csak ő fog látni.

Screenshot_9.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2020. 12. 14. at 21:06, vasskystar írta:

Tervezek egy Qnap Nas t vásárolni,de előre aggodom,hogy nem fogom tudni elérni kivülröl,mert szerintem Nat olva van az internet.

A saját ip kameráimat sem tudom elérni,igy már kellet p2p kamerákat vennem,mert csak ezeket tudom kivülröl elérni.

Hogy tudom meg pontosan,hogy van vagy nincs NAT?

A nat@telekom ra is irtam 2x is,de semmi vállasz....

Köszönöm a segitséget!

Csak DSL (régifajta rézdrótos) hálózaton van NAT-olás. Ha nem réz van, akkor egyből ki is zárhatod a NAT-olást

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm Uzman!Majd mikor probalom beüzemelni a Nas t,ezeket a szempontokat veszem figyelembe.Ha valahol elakadok akkor további segitséget kérek.😀

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha a https://www.whatsmyip.org/ oldalon ugyanazt az IP címet látod, mint a HGW vagy saját router használata esetén a routerben, mint WAN IP cím, akkor nincs natolva.

Javaslom, hogy tájékozódj előbb a gyártó oldalán vagy az eszköz leírásában, lehet, hogy a külső eléréshez nem is szempont, hogy natolt vagy nem natolt a kapcsolatod IP címe.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most