Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Konzolvásárlás


yandelus

Kérdés

Sziasztok!

Tavaly azt az infót kaptam hogy január elején lesz elérhető a PS5 a Telekomnál. Szeretném megkérdezni, hogy mikorra várható? Maradt a január vagy csúszik a készlet?

Illetve, más kérdés: 21:9-es, ívelt 34 colos monitorok is lesznek? Mert van sok féle, de pont ami nekem kéne, nincsen. Aztán lejártak a hűségidők, kis kedvezménnyel beszerezni jobb lenne. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
Ekkor: 2021. 01. 07. at 19:58, yandelus írta:

Sziasztok!

Tavaly azt az infót kaptam hogy január elején lesz elérhető a PS5 a Telekomnál. Szeretném megkérdezni, hogy mikorra várható? Maradt a január vagy csúszik a készlet?

Illetve, más kérdés: 21:9-es, ívelt 34 colos monitorok is lesznek? Mert van sok féle, de pont ami nekem kéne, nincsen. Aztán lejártak a hűségidők, kis kedvezménnyel beszerezni jobb lenne. :)

Szia! Köszönjük türelmedet! Sajnos a közeljövőben nem várható ilyen tulajdonságokkal rendelkező monitor megjelenése a kínálatunkban. ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2021. 01. 07. at 19:58, yandelus írta:

Sziasztok!

Tavaly azt az infót kaptam hogy január elején lesz elérhető a PS5 a Telekomnál. Szeretném megkérdezni, hogy mikorra várható? Maradt a január vagy csúszik a készlet?

Illetve, más kérdés: 21:9-es, ívelt 34 colos monitorok is lesznek? Mert van sok féle, de pont ami nekem kéne, nincsen. Aztán lejártak a hűségidők, kis kedvezménnyel beszerezni jobb lenne. :)

Szia!

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy az igényeket ki tudjuk szolgálni, és folyamatosan dolgozunk újabb készletek biztosításán, egyelőre nem tudunk pontos időpontot írni a PS5 készlet érkezéséről. Javasoljuk, kísérd figyelemmel honlapunkat.

A monitorokkal kapcsolatban kis türelmedet kérjük és utánanézünk. Amint választ kaptunk, azonnal értesítünk!

^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
23 órája, Telekom szakértő írta:

Szia!

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy az igényeket ki tudjuk szolgálni, és folyamatosan dolgozunk újabb készletek biztosításán, egyelőre nem tudunk pontos időpontot írni a PS5 készlet érkezéséről. Javasoljuk, kísérd figyelemmel honlapunkat.

A monitorokkal kapcsolatban kis türelmedet kérjük és utánanézünk. Amint választ kaptunk, azonnal értesítünk!

^Szilvi

Rendben, érdekelne a válasz. Hátha jönne 21:9-es ívelt 34-es monitor!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...