Kopernecky

A Telekom nevében ??

Kérdés

A 30/344 4025 telefon számról jött egy SMS, miszerint a "T-com folyamatosan figyeli a szolgáltatások megfelelő minőségét ! A Te otthoni szolgáltatásaid minőség romlást mutatnak és a hiba elhárítását megkezdtük ! Ha a hiba elhárítása érdekében a lakásodba is be kell mennünk,szakértő kollégánk felveszi veled a kapcsolatot megfelelő időpont egyeztetés miatt ! " Gondolom ez is kamu,ahogy csomagom érkezett ?!
Azt szeretné kideríteni a "szakértő kolléga" , hogy mikor nem vagyok otthon? /Na azt lesheti...nekem jó ahogy van.:D/
Már a Telekomot is támadják ? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kopernecky

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

3 perce, Kopernecky írta:

Köszi még egyszer. Amúgy sem vagyok egy ideges típus...:D

Igazán nincs mit. 🙂 👍 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 perce, btz írta:

" Szóval nyugalom. Senki nem akar kirabolni vagy ilyesmi."

Köszi még egyszer. Amúgy sem vagyok egy ideges típus...:D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Lehetnek olyan hibák, amit észre sem veszel, illetve a szolgáltató előbb észreveszi és előbb kijavítja, minthogy az ügyfél azt bejelentené. Nem mindig szükséges bemenni ehhez az ügyfélhez, de előfordulhat. Ezért kell előre tájékoztatni. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Semmilyen hibát nem jelentettem,nálam minden rendben van. A telefon számom is 15 éve ugyan az. Regisztrálva is vagyok a Tkomnál. Ezért volt érdekes számomra,hogy mi a gond !
Köszi a választ,akkor nyugodt vagyok. :D:D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Ez tényleg a Telekom vezetékes szolgáltatásokkal kapcsolatos SMS küldő száma. Új létesítések vagy hibaelhárítás esetén ezen megy az ügyfél tájékoztatás. Akkor kap valaki erről úgymond "kéretlenül" SMS-t ha egy ügyfél tévesen adja meg a kapcsolattartói számát, vagy esetleg az adatbevitel hibás volt. Szóval nyugalom. Senki nem akar kirabolni vagy ilyesmi. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most