csakshifty

Gigabit-behúzása/hálózatfejlesztés

Kérdés

Üdv, afelől szeretnék érdeklődni, hogy Mezőtúron mikorra tervezik vagy lenne-e lehetőség az optikai hálózatuk továbbhúzására?Rákóczi út 1 szám alatt elérhető, de én mind a 4.-es szám alatt élő lakó ezt nem élvezhetem, illetve tudna-e tájékoztatni, hogy ezen a címen (Rákóczi út 4.) elérhető-e vdsl technológia. Előre is köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Igen azt tudom, hogy ez a csomag ami elérhető, de a vDSL technológiáról nem nyilatkozott. Ha azt is megtudná nekem mondani, nagy segítség volna ugyanis most fog megtörténni a bekötés. De ezt is köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2021. 04. 08. at 0:59, csakshifty írta:

Üdv, afelől szeretnék érdeklődni, hogy Mezőtúron mikorra tervezik vagy lenne-e lehetőség az optikai hálózatuk továbbhúzására?Rákóczi út 1 szám alatt elérhető, de én mind a 4.-es szám alatt élő lakó ezt nem élvezhetem, illetve tudna-e tájékoztatni, hogy ezen a címen (Rákóczi út 4.) elérhető-e vdsl technológia. Előre is köszönöm.

Szia! Köszönjük türelmedet! A címedet érintő fejlesztések várhatóan 2022. év végén fejeződhetnek be, sajnos ennél pontosabb információnk egyelőre nem érhető el. A címen jelenleg Net Plusz csomagot tudunk biztosítani, melynek részleteit itt láthatod. ^Szilvi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Kérdésedet továbbítottuk a helyileg illetékes műszaki csoportunk felé. Amint megkaptuk a válaszukat megírjuk neked is, addig is köszönjük szépen a türelmedet. ^Dániel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most