Raito

Apex Legends port nyitás

Kérdés

Sziasztok! Azzal a problémával rendelkezem, hogy apex legendset szoktam játszani de elég feltűnően rosszalkodik van hogy 70-es packet lossom van ami már igen csak a játszhatatlan szint. 1000-es netről van szó optika. Beszéltem több játékostársammal is csak telekomnál van jelen a probléma ugyanazon a szerveren havernak teljesen jól működik más internettel. Egyik csoportba feljött a szó hogy portot kell nyitni de én ennek utána olvastam mélyebben de sajnos nem értek hozzá. Láttam h van olyan is hogy natolva van a router és azt le kell szedetni az ügyfélszolgálaton. Ezt a natot hogy tudom ellenőrizni illetve ha esetleg nincs rajta/leszedettem utána hogy tudok portot nyitni a játéknak hogy normális módon működjön?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Szia

A https://www.whatsmyip.org/

oldalon ha ugyanazt az IP címet látod, mint a router wan információi között, akkor nincs natolva a kapcsolatod.

Portot nyitni a port forward menüben tudsz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kicsit mezei nyelven kérlek, ezeket a wan információkat hol találom? Illetve a port forward menüt én is megtaláltam csak nem tudom melyik mezőbe mit kéne írni. Sajnos mélyebben nem értek hozzá csak egy mezei gamer vagyok aki szeretné élvezni a játékot. Előre is köszönök minden segítséget!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Raito írta:

Kicsit mezei nyelven kérlek, ezeket a wan információkat hol találom? Illetve a port forward menüt én is megtaláltam csak nem tudom melyik mezőbe mit kéne írni. Sajnos mélyebben nem értek hozzá csak egy mezei gamer vagyok aki szeretné élvezni a játékot. Előre is köszönök minden segítséget!

Milyen eszközöd van? Márka/típus.

Köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mikor tapasztalod a csomagveszteséget? A késő délutáni-esti időszakban, vagy az egész nap folyamán?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kora délutáni óráktól egészen hajnalig 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 perce, Raito írta:

Kora délutáni óráktól egészen hajnalig 

Akkor ez 99% hogy nem port nyitási gond lesz, hanem ugyanaz a routing probléma okozza, mint aminek köszönhetően többünknek is játszhatatlan egy rakat multiplayer játék, aminek a szervere Nyugat Európában van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért gondolnám hogy nem ez a probléma mert ha bármi más játékba belépek mint az apex minden tökéletesen működik. (lol, overwatch, dota, battlefield) lényegében minden működik csak az apex nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most