Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Iptv box nem tud csatlakozni az internethez


Adrigán M. Patrik

Kérdés

Szerintetek mi lehet gond?  Új Sagem net boxot kötötték be, és ennek a rendszernek a felállása után nem tud csatlakozni az iptv box a netre. Így nincs tv adásom sem. A régi Huawei modem is a rendszerbe maradt, azzal nem csináltak semmit.  Hibát bejelentettem chaten keresztül illetve online is, de szíves türelmemet kérte a szolgáltató. Gondoltam megkérdezem itt,hátha lehet valamit homemade tenni.

1628171273035..jpg

1628171288180..jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia!

Milyen Huawei modem maradt nálad? Ugye nem arra van kötve az IPTV, mert ha arra van akkor nem csoda hogy nem megy.

Ha a Sagemre van kötve akkor az IPTV akkor csinálj egy sorrendi újraindítást az alábbi módon.

Áramtalanítsd az IPTV boxot és a Sagemet is. Előszőr kapcsold be a Sagemet várd meg hogy abba hagyja a villogást, utánna kapcsold be az IPTV boxot. Ha így se jó akkor passzolom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, Adrigán M. Patrik írta:

A sagemba egy koax van, a Huawei be maradt a többi kábel. A Sagem alatt meg van a tv box, abban is maradt minden kábel.

1628174447880..jpg

1628174478378..jpg

A fehér cuccot teljesen iktasd ki mert nincs már rá szükség. Minden a Sagemre legyen kötve és a sorrendi újraindítás nem árt. :) 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 perce, Roli82 írta:

A fehér cuccot teljesen iktasd ki mert nincs már rá szükség. Minden a Sagemre legyen kötve és a sorrendi újraindítás nem árt. :) 

Már atvarialtam, miután ezt leírtam Neked. 🖖☺️ Köszi a válaszokat egyébként. :) Itt hamarabb segítségre lelek,mint  maga a Telekom által :) Nem is értem a technikusok ezt a részét miért nem csinálták meg. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • VIP
Ekkor: 2021. 08. 05. at 21:04, Adrigán M. Patrik írta:

Nem is értem a technikusok ezt a részét miért nem csinálták meg. 

Én sem,

de érdemes lenne ellenőrizni a szolgáltatásképet, mert csakúgy nem szokott eszköz kint maradni.

Tehát elképzelhető, hogy leadandó,

illetve a párhuzamos bekötést sem zárnám ki, ameddig nincs átnézve.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...