Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Lőrincz Lilla

Kérdés

Sziasztok! 

A szüleimnél három tévé van. Az enyémen most hajnalban nem világított a kék HD led, pedig itt mindig szokott és a sima adásoknál meg nem jelezte, hogy válthatsz HD adásra. Én mióta beszerelték nem módosítottam semmin (képarányon sem) . Volt set-top box újra indítás, mindent újra indítottam, kipróbáltam, hogy set-top boxot cseréltem, a végén megnéztem a képarányt, az szélesvásznú szabványos volt beállítva. Átállítottam a 720p meg 1080ire, ott nem volt probléma. A másik set-top boxot is megnéztem ott is ezt tapasztaltam, ha szélesvásznú állítottam nem lehetett a épp menő műsor sávjában a HD adásra váltani. Miért van ez? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
  • Telekom

Szia Lilla! 
A leírtak alapján arra tudunk következtetni, hogy a TV szolgáltatásnál nincs beállítva a 3HD stream. Kérjük, ahogy van rá lehetőséged, vedd fel a kapcsolatot weblapunkon felugró chat-en kollégáinkkal. Rövid azonosítást követően, ha szükséges megteszik a szükséged lépéseket a módosítás érdekében.
Együttműködésed köszönjük! ^Oszkár

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2021. 10. 26. at 8:36, Telekom szakértő írta:

Szia Lilla! 
A leírtak alapján arra tudunk következtetni, hogy a TV szolgáltatásnál nincs beállítva a 3HD stream. Kérjük, ahogy van rá lehetőséged, vedd fel a kapcsolatot weblapunkon felugró chat-en kollégáinkkal. Rövid azonosítást követően, ha szükséges megteszik a szükséged lépéseket a módosítás érdekében.
Együttműködésed köszönjük! ^Oszkár

Köszönöm szépen a választ! Most megoldódott a probléma. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...