Tibor84

Optikai Hálózat kiépítésé Balkány külterület?

Kérdés

Sziasztok

Balkány külterületén lakom.

Címem helyrajzi szám alapján: Balkány külterület 0137/4 

Kérdésem a következő lenne körülbelül 10 család igényelné a szólogatásaikat ezen a szakaszon.

Mikor várható fejlesztés nálunk?  

Többszöri megkeresésemre  ezt a választ kaptam amit nem igazán értek. 

A környéken mindenhol ki lett építve az utolsó tanyán is miért maradt ki ez a rész? 

105146.jpg105235.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Jó napot

Ez nem csak egyénileg engem érint. Hanem 10-15 családról lenne szó.

Többen szeretnénk, hogy legyenek itt is ugyanazok a feltételek mint máshól a környéken. 

Elnézést kérek a képek minőségé miatt.  

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Tibor84!

Utánajártunk, a műszaki területünktől azt a választ kaptuk, hogy a megadott területen jelenleg nincs tervben optikai fejlesztésünk. Megvizsgáltuk több szempontból, de ilyen nagy volumenű egyéni fejlesztésre sajnos nincs lehetőség. Több száz méteren kellene kiépíteni a hálózatot, ennek a költsége nagyon magas. A közeljövőben ezért sajnos nincs a terveink között a terület fejlesztése. Megértésedet köszönjük! ^Timi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves @Tibor84!

Kérdésedet továbbítottuk illetékes műszaki csoportunknak, amint megkapjuk a választ, tájékoztatunk róla! Addig is kis türelmed kérjük! ^Zoltán

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Már fel vettem velük a kapcsolatot még február hónapban. Szerintük önökkel vegyem fel a kapcsolatot.  

Nem tudom igy már hogyan tovább.  

Gyűjtsem össze az utcában az aláírásukat menyek el velük a polgármesterhez keresem meg önöket hivatalos formában? 

135921.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Tibor84

A megadott területen nem társaságunk, hanem partnerünk végzi el a hálózatfejlesztést. 
Konkrétumokkal, hogy az adott területen, ez miért nem tudod megvalósulni, nem rendelkezünk.
Minden esetben a területre érvényes műszaki engedélynek, hozzájárulásoknak és elkészült terveknek is elfogadásra kell kerüljenek, csak akkor tud megtörténni a fejlesztés.
Kapott válasz alapján, címetek partnerünk hálózati fejlesztése nem érintette, így nem várható, hogy a tervezett fejlesztések során megvalósul a kiépítése. A csatolt kép alapján azt tudjuk javasolni, hogy a partnerünk megadott elérhetőségén érdemes felvenni velük a kapcsolatot, érdeklődni, hogy a tervezett fejlesztésen kívül, egyéni fejlesztésre van-e mód. Megértésed köszönjük! ^Oszkár

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most