TTibor

TECHNIKAI KARBANTARTÁS

Kérdés

Tudja valaki, mi van a mostani  "TECHNIKAI KARBANTARTÁS" hátterében? Szerda 3/4 12-kor nem szoktak...

Email, telefonos ügyfélszolgálat, weboldal is halott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Semmi nem történt azon kívül, hogy vasárnap  nem tudtam belépni és kirakta azt a sárga karbantartási táblát. Telefonon kértem, sőt vasárnap óta könyörgökm de nem sok jóval biztatnak. Mindenki leráz és majd jövö héten értesitenek ...:'(  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha történt az előfizetéseden módisítás és amiatt van probléma a fiókod tartalmával, akkor ügyfélszolgálati elérhetőségeinken tudod kérni a fiók visszaállítását. ^Zoli

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

szodizs@t-online.hu   ....ha engem kérdezel.... 

Vasárnap óta nem tudtam belépni . Sokadszori reklamálásra ma reggel aktiváltak egy azonos néven lévő fiokot, de az egy tök új fiók lett. Üdvözölt a Telekom új tagként.....vagyis eltünt a 10 éves fiokom. Ráadásul a vasárnap óta várt fontos leveleim is. Minden számlám, szerződésem elektronikus uton érkezik...érkezne....  romokban vagyok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Pontosan milyen fiókról van szó? ^Zoli

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A rossz hír az, hogy nekem valahogy aktiváltak egy fiokot de minden korábbi adatom eltünt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Tibor! Nagyon sajnáljuk, de jelenleg technikai hiba miatt nem működnek ügyfélszolgálati felületeink és alkalmazásunk sem érhető el. Illetékes kollégáink dolgoznak a hiba elhárításán. A megoldásig türelmedet szeretnénk kérni! ^Petra

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most