Ugrás a tartalomhoz
  • 0

rendszeres optikai csatlakozási hibák


Meulenberg Willem Antonius

Kérdés

rendszeresen, általában hétvégén, elromlik az optikai modem, és nem kap jelet a szolgáltatótól.  Ezt a PC-vel olvastam a modemről.  Aztán a hibaüzenet után jön a műszaki és akkor már újraindult a modem és már nincs látható probléma.  az elmúlt 2 hónapban ez minden héten így volt, hogy a modem egyszer vagy néhányszor rövidebb-hosszabb ideig offline állapotban van.  múlt hétvégén volt egy rövid kiesés szombaton, egy rövid kiesés vasárnap délelőtt a Forma-1 alatt, egy másik rövidzárlat vasárnap délután, most pedig hétfő reggel egész délelőtt.  Ezzel kapcsolatban újabb felhívást intéztem.  Nem hiszem, hogy strukturálisan keresnék a hibát.  A modemet már 1x cserélték és ez sem segített.  A 2 fordulóval ezelőtti látogatása után a technikus kérésére eltávolítottam azt a kapcsolót is, ami a hálózatban volt.  ez sem segített.  Hogyan kezelhetem ezt a legjobban, ha komoly panaszt teszek?  Szeretnék hozzájárulni egy jobb szolgáltatáshoz és egy jó stabil hálózathoz, műszakilag rendben vagyok, és szeretnék segíteni a probléma megoldásában.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Meulenberg Willem Antonius!

Kérjük, hogy ezen az m.me/TelekomHU elérhetőségen vedd fel velünk a kapcsolatot. Írd meg ott nekünk a szerződéshez tartozó MT azonosítódat, valamint az elérhetőségi mobilszámodat és rögzítünk egy kivizsgálást, melyet továbbítunk a műszaki csoportunkhoz. Várjuk megkeresésed, hogy segítségedre lehessünk. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...