Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Wi-Fi asszisztencia


Ádám Szabó

Kérdés

Tisztelt cím!

 

Érdeklődöm, hogy a számlán szereplő Wi-Fi asszisztencia jogcímen elszámolt bruttó 600Ft-os szolgáltatás pontosan mit takar? A kapott routeren nem használom a wifi szolgáltatást. A Telekomos routerre csatlakoztatom kábellal a wi-fi-s eszközöket. Mit lehet tenni ezzel kapcsolatban?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Ádám!

Wi-Fi assziszetncia szolgáltatás keretében azt biztosítjuk, hogy az otthoni Wi-Fi hálózatod kialakítása és annak mindennapi működtetése gördülékenyen legyen.

Ez magába foglalja, a 90 napos visszavásárlási garanciát, a soron kívüli kiemelt szakértői telefonos támogatást, a díjmentes helyszíni hibakezelést és garanciális ügyintézést, valamint 5 évre kiterjesztett garanciát az eszközökre. Ezzel kapcsolatban ide kattintva találod a honlapunkon a tájékoztatónkat. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A Wi-Fi asszisztencia semmit nem takar :)
Egy lehúzás a Telekom részéről, a kiterjesztett vifi megrendelésekor nem volt lehetőség nem kérni a semmire nem használható asszisztenciát, apró betűs részben vélhetően benne van hogy 90 napon belül lemondhattad volna. (Sajnos én sem olvastam el).
Ma volt egy félórás beszélgetésem ezzel kapcsolatban egy kedves ügyintéző hölggyel, aki arról tájékoztatott, hogy amíg hűségben vagyok nem mondhatom le.
Magyarán rejtetten bekapcsoltak egy semmirevaló (számomra), havonta megújuló szolgáltatást, amit nem lehet lemondani. Miért is csak 90 napig lehetett volna?
Szal. soha többé nem kötök hűséget a Telekommal!
Ennyi! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia!

A WiFi asszisztencia az Okoswifi szolgáltatásunk része, mely jelerősítő berendezésekkel tudja bővíteni a lakásban elérhető WiFi hálózat lefedettségét. A szolgáltatás 2 év hűséggel rendelhető, emiatt a 90 napos visszavásárlási garancia letelte után csak kötbér ellenében mondható le a hűség lejárata előtt. Ugyanakkor ez nem egy kötelező szolgáltatás, otthoni internet csomagjaink e nélkül is megrendelhetők, illetve később utólag is kérhető Okoswifi. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Telekom szakértő írta:

Szia!

A WiFi asszisztencia az Okoswifi szolgáltatásunk része, mely jelerősítő berendezésekkel tudja bővíteni a lakásban elérhető WiFi hálózat lefedettségét. A szolgáltatás 2 év hűséggel rendelhető, emiatt a 90 napos visszavásárlási garancia letelte után csak kötbér ellenében mondható le a hűség lejárata előtt. Ugyanakkor ez nem egy kötelező szolgáltatás, otthoni internet csomagjaink e nélkül is megrendelhetők, illetve később utólag is kérhető Okoswifi. ^Dániel

Szia Dánilel!

Köszönöm a választ, de továbbra sem értem, hogy az okosvifi szolgáltatáshoz miért kellett kötelezően megvennem egy szolgáltatást, melyet soha nem használtam ki. Szerintem nem vagyok egyedül ezzel a gondolatommal. :) Megvettem a szolgáltatást, az eszközöket kifizettem, az asszisztencia szolgáltatást soha nem használtam, használom, akkor miért is nem kapcsolhatom ki? Ez továbbra is felháborító számomra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Az asszisztencia az Okoswifi csomag része, így nincs is külön díja, illetve emiatt nem is kapcsolható ki az Okoswifi szolgáltatás mellől.
Az asszisztencia az alábbiakat biztosítja:

- Soron kívüli hotline (1414) távfelügyeletet nyújtunk az otthoni Wi-Fi hiba kezeléséhez és működéséhez.
- Díjmentes helyszíni hibakezelés és garanciális ügyintézés
- 5 évre kiterjesztett garancia az eszközökre
- 90 napos visszavásárlási garancia az eszközökre és a teljes Okoswifi szolgáltatásra.

^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...