dragontwin19

Van értelmes notebook 100 ezer alatt a T kínálatában?

Kérdés

Böngészés, levelezés, filmnézés, letöltögetés lenne a fő felhasználási szempont.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Nézelődőm laptop után folyamatosan, de szerintem most nincs bestbuy ajánlat a T kínálatában...

Macbook Air is nagyon drága a mobiloldalon (igaz részletre is lehet vinni, de úgy is soknak tűnik)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi! Ezek egész használhatónak tűnnek (tudás és ár/érték) arányban.

Volt már HP laposom, nem kellett vele kíméletesebb lenni, mit mondjuk egy Acer megoldással :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Otthoniba van 2, itt körüli árban. A HP az finomabb bánást igényel, a Lenovo az jobban bírja az erősebb használatot. (jobban lehet ide oda dobálni).

http://www.t-home.hu/lakossagi/keszulekek/notebookok

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Apple kilőve az biztos, bazi drága nekem...

Kicsi csomaggla nézelődtem, de ott tényleg magasabbak az árak, de majd megnézem az otthoni kínálatot, hátha azzal jobb megoldás lesz.

Aztán lesz még egy táblagépem :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most néztem, van választék, igaz, a teljes ár mindenhol magasabb ennél. Milyen márkára gondoltál? Ha már van arany, vagy platina előfizetésed, akkor részletre is megveheted, így kedvezőbbek a feltételek, ráadásul nincs kamat sem. Lépj be a meglévő előfizetéseddel (ha van) a Mobil-előfizetésem menübe, válaszd ki a neked szimpatikus notit, és a díjcsomagot, és személyre szabott árat látsz. Több terméknél is megnézheted ugyanezt, hogy össze tudd hasonlítani az árakat.

Az ár attól is függ még, milyen díjcsomaggal vásárolsz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most