Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telefon vásárlás érvénytelenités


Petipeti

Kérdés

Telefonon rendeltem egy samsung a34 256gb os telefont. Jött egy email hogy szállításra vár kollégáink jóváhagyták.  Másnap hogy számlázási vár aztán egyeztetésre vár. Ez hétfö és kedd volt. Aztán következő hétfőn hogy Megrendelését érvénytelenítettük.
http://www.telekom.hu/shop/static/img/webshop/pic/rendeles/spacer.gif
Amennyiben bármilyen problémája vagy kérdése van a megrendeléssel kapcsolatban, kérjük, forduljon ügyfélmenedzseréhez, tájékozódjon a telekom.hu-n belépve online önkiszolgáló felületünkön, vagy hívja Vállalati Ügyfélkapcsolati Központunkat a 1400 telefonszámon. Kérjük, hogy az egyszerűbb és gyorsabb ügyintézés érdekében a fent olvasható rendelésszámmal azonosítsa rendelését.

Hívtam. Aztmondták hogy semmilyen problémát nem találnak a rendelésemben és akkor még egyszer megrendeltem. Most  megint ott tartók hogy egyeztetésre vár. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia @Petipeti

Javasoljuk, hogy keresd fel ismét ügyfélszolgálatunkat az általad is említett elérhetőségeken (fordulj ügyfélmenedzseredhez vagy hívd a Vállalati Ügyfélkapcsolati Központunkat a 1400-as telefonszámon), ahol munkatársaink a rendelésazonosító ismeretében a segítségedre lesznek! Az okozott kellemetlenségért elnézésed kérjük!

Megértésed és együttműködésed köszönjük! ^Zoltán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...