Ugrás a tartalomhoz

Tvgo átvihető-tv-re


Ditte

Ajánlott posztok

  • Telekom

Kedves Ditte!

A vezeték nélküli átvitel nem támogatott. Számítógépről/laptopról böngészőből is elérhető a szolgáltatás a www.telekomtvgo.hu oldalunkon. A számítógépet HDMI kábellel rá lehet kötni TV készülékekre, így ebben a formában nézhető nagy képernyőn a TV GO szolgáltatásunk. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Bocs., de nekem csak mobiltelefonon és iPad-omon van tvgo, ezek valamelyikéhez köthető-e a jelzett HDMI kábel, s ez tulajdonképpen mit jelent, s hogyan, honnan lehet beszerezni? Választ köszönöm, további segítséget várok.

Elnézést, ha megdöbbentőnek a kérdéseim, de én egy teljesen laikus 76 éves nő vagyok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom

Kedves Ditte!

Létezik olyan HDMI átalakító, amit mobiltelefonhoz lehet csatlakoztatni, azonban nem tudjuk azt garantálni, hogy a Telekom TVGO működni fog így. Elérhetőség szempontjából a laptop/számítógép és TV készülék HDMI kábeles összekötését javasoljuk. HDMI kábelt bármely műszaki boltban tudsz vásárolni.

Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2024. 01. 30. at 13:53, Ditte írta:

Bocs., de nekem csak mobiltelefonon és iPad-omon van tvgo, ezek valamelyikéhez köthető-e a jelzett HDMI kábel, s ez tulajdonképpen mit jelent, s hogyan, honnan lehet beszerezni? Választ köszönöm, további segítséget várok.

Elnézést, ha megdöbbentőnek a kérdéseim, de én egy teljesen laikus 76 éves nő vagyok.

Az iPad-hez külön lehet vásárolni olyan átalakítót, aminek pont olyan csatlakozója van, mint az iPad töltőnek és van rajta egy HDMI csatlakozó, ezen keresztül összeköthető TV-vel a készülék. Ezután a TV-n pont ugyanaz fog látszódni, mint az iPad kijelzőjén.

Lightning-HDMI vagy újabb iPad esetén USB-C-HDMI átalakító néven kell keresni

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...