Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagem F@st 5670 külső tárhely ékezet hiba


szegeslaci

Kérdés

Egy Sagem F@st 5670 üzemel nálunk. Az első beüzemelés óta egy külső 2TB tárhely vam rákötve és eddig minden jól működött kb 1 héttel ezelőttig, minden eszközzel láttuk az ékezetes karaktereket.

Egyszercsak történt valami (nem nyúltam bele semmilyen beállításba) és a hálózatra kötött minden eszköz a tárolón lévő tartalomban szereplő összes ékezetes karakter helyett  kódokat lát. Ez igaz a könytárnevekre és a fájlnevekre is.

Számtalan hibát és kellemetlenséget okozva ezzel nekem.

Átnevezni nem engedi csak max ékezet nélküli karaterre. Közvetlenül a számítógépekre kötve a tárolót normálisan, rendes ékezetekkel jelennek meg a nevek.

A T-s segítség elhajtott, hogy keressek egy informatikust, bár érdekes, hogy csak a T-s modmen keresztül áll fenn a probnléma. Valaki tud valami megoldást erre?

image.thumb.png.5bc0d7666079e5d8971af3617ac7ca4b.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2024. 03. 22. at 13:35, uzman írta:

Szia

Esetleg azt meg lehet próbálni, hogy a HGW-n kikapcsolod a fáljmegosztást és újra bekapcsolod, hátha az helyreteszi a hibát.

Köszönöm. Megpróbáltam (kikapcsoltam a megosztást, újraindítottam a routert, majd visszakapcsoltam a megosztást), de sajnos nem segített :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

99.99 % hogy semmi bekötési, semmi hardwer hiba nem okozza a karakter kódlapok megzavarodását. Nyugodtan járj utána, milyen figyelembe egyáltalán nem vehető mellékes dolog okozta lokálisan a gépen belül ezt. Még csak emlékeket sem sorolok, mert az egyenértékű volna az ahány beteg annyiszor két gyógyszertípus van a patikában szindrómával.

b.l.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm. Megpróbáltam (kikapcsoltam a megosztást, újaindítottam a routert,

Ekkor: 2024. 03. 25. at 19:42, b.l. írta:

99.99 % hogy semmi bekötési, semmi hardwer hiba nem okozza a karakter kódlapok megzavarodását. Nyugodtan járj utána, milyen figyelembe egyáltalán nem vehető mellékes dolog okozta lokálisan a gépen belül ezt. Még csak emlékeket sem sorolok, mert az egyenértékű volna az ahány beteg annyiszor két gyógyszertípus van a patikában szindrómával.

b.l.

Próbáltam már a Router visszaállítsást gyárira is, de az sem segített, már tanácstalan vagyok teljesen :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia @szegeslaci!

Kérjük, hogy keress fel minket privát üzenetben az adataiddal (MT azonosító, elérhetőséggel - név + mobiltelefonszám) és a konkrét probléma leírásával, hogy továbbítani tudjuk illetékes munkatársainknak! Együttműködésedet köszönjük! ^Zoltán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...