zoli62

Fórum mikor kerül át béta fázisból stabil vátozatba?

Kérdés

Mikorra várható a stabil kiadás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Én is ezt szoktam tenni. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én mobilon át váltok mindig teljes nézetre inkább. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem ártana ha még egy kicsit letisztultabb lenne. Én egy  kicsit kesze kuszának találtam elsőnek amikor ide találtam,de már megszoktam.  Viszont a mobilverziós oldalon lehetne több funkció is...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem első nekifutásra összeomlasztotta a böngészőt. Egy ismételt látogatásnál már minden gond nélkül bejött az oldal, de sok elem valóban apróra és olvashatatlanra sikerült, úgyhogy remélem még csiszolnak a dolgokon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

El készült a mobil kinézet hááááát mit mondjak lehet még azt is reszelni bőven. Durván ki lóg nálam némely gombok meg túl kicsik lettek szóval érdekes így.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyetértek egy minden platformon jól használható, egységes formátumot felvonultató oldal kialakítása kulcsszempont kell legyen ahhoz, hogy elhagyható legyen a "bétaállapot." De a korábbi "változatokhoz" a Gondolatbörzéhez és a még korábbi Beszélgessünkhöz képest azért -a fokozatosság elve ellenére is- gyorsabban fejlődik a fórum. Kíváncsian várom a "végkifejletet"!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egy responsive kinézetet kéne össze dobni és akkor elméletileg minden eszközön használható lenne az oldal. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia zoli62, jó kérdés, köszönöm :smileyhappy:

Alapvetően akkor, ha a fórummotor által biztosított minden funkciót megszerveztünk, beállítottunk, megdizájnoltunk, bekapcsoltunk. A fokozatosság elvét követjük - most például a mobil verzióra koncentrálunk -, és jónéhány lehetőségünk van még, így ha az időpont érdekel, én az év végét látom reálisnak...

Szép napot:

István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most