Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telefon nem fogadja el a SIM kártyát


süti

Kérdés

Sziasztok!

Nem tudom van e még valakinek hasonló problémája, de pénteken cseréltettem le sima sim kártyámat micro simre, elvileg minden oké volt, de a sim kártya nem működött megfelelően, a pin kódot kérte, de mobil hálózatot nem talál. Az ügyfélszolgálat szerint a kártya aktív, nem értik mi a baj, kicserélték egy másikra, de azóta sem működőképes... A telefonnal nincs gond, érzékeli a kártyát, de valamiért nem hajlandó csatlakozni a hálózathoz, így nem tudok sem hívást fogadni sem kezdeményezni. Próbálom ki-be kapcsolni, a kártyát is kivettem és visszaraktam már párszor hátha magához tér, de semmi. Hogyan lehetne ezt megoldani?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Köszönöm szépen, már többször jártam az üzletben, mire kiderült, hogy a készülékem fekete listára került. Mivel nem az én nevemen van, ajándékba kaptam, ezért ez ügyben nem tudok intézkedni, de már folyamatban van a dolog. Még olyan kérdésem van, hogy ezt van lehetőség feloldani? Mert az egyik üzletben egy kevésbé kedves hölgy közölte velem, hogy dobhatom ki a telefont, mert ez már soha nem fog működni, de remélem ez azért nincs egészen így.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello, amennyire én tudom, sajnos tenyleg így van. akciós telóknál a számlaelmarads, bármilyen telónál az eredeti tulaj által kért, elvesztés vagy ellopás miatti letiltás miatt rakhatják feketelistára a telefonod. mindkét esetben az eredeti tulaj intézkedhet, de az okok miatt tuti nem fog...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia @süti! Érthetetlen, hogy az új, már kicserélt micro SIM kártya sem működik...próbáltad betenni másik, micro SIM-et elfogadó készülékbe is (ha van)? Ha igen, és nem tapasztalod a hibát, akkor a SIM kártya jó. Másik tippem, hogy ellenőrizd a lefedettséget is. Ha viszont másik teloban sem jó, akkor irány újra az üzlet, és az újbóli csere. A hibás kártyát kötelesek ingyen cserélni. Üdv. Ricsi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...