István

Kinek jelezhetem, kitől kérdezhetek?

Kérdés

Ha a Telekom fórum használatával kapcsolatban elakadok, kérdésem, javaslatom van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

A Telekom fórum használatának technikai részleteiről a jobb felső sarokban található "Súgó" menüben olvashatsz. Ha ez sem segít, akkor jó eséllyel nem csak téged érint, így kérem, hogy erre a bejegyzésre válaszolva, vagy az "Első és további lépések" témakörben egy új témát nyitva jelezd felénk.

A Fórummal kapcsolatos visszajelzéseknél pedig köszönettel várjuk a fórum működésével kapcsolatos jelzéseket, javaslatokat.

Köszönöm, szép napot:

István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valahogy így kellene,egy fő szolgáltatás és az alá mehetnének al menüpontokba szedve a szolgáltatások.

Ezt jól megmondtam XD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia István!

Mennyire akarjuk az a vonalat erősíteni, illetve azt a kaput nyitvahagyni, hogy ne csak ezeken az általános megoldásokon keresztül boldogoljanak a felhasználók, hanem a gyakorlott userek-től is kérdezzenek, kérdezhetnek?

Köszi!

Üdv,

Zoli

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem jó dolog ha gyakorlott userek-től is kérdezhetnek sok előnye van. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia anonymus!

Köszi az észrevételt, jogos a felvetés. Természetesen bárki válaszolhat, nagyon is számítunk a gyakorlott felhasználókra, a kérés inkább arra vonatkozik, hogy a megadott helyen gyűjtsük a használathoz kapcsolódó kérdéseket és válaszokat, módosítom a szöveget.

Üdv: Böbe

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Át rendezném kicsit inkább a topicokat, nehéz lesz a gyakorlott usereket vissza hódítani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

milyen javaslataid vannak az átrendezéssel kapcsolatban, mire gondolsz pontosan?

Köszi: Böbe

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az hogy KÉSZÜLÉKEK, ESZKÖZÖK szét van szépen bontva a fő oldalról elérem de a szolgáltatásink részen csak be van hányva minden semmi rendezezés meg semmi régi oldalon mesziről látszott hogy iptv ide sat oda stb stb itt meg oylan zsufolt minden.  szóval én azt csinálnám hogy a fő oldalról el lehessen érni össze szolgáltatos dolgot. Valami hasonló berendezést mint a régi oldalon mert az sokkal használhatob volt. Meg pl egy minden amit Telekom alatt el férne ÜGYINTÉZÉS, MÓDOSÍTÁS  SZÁMLA megrendelés.

Technikai beállítások, hibaelhárítás teljesen ki venném mert iptv hiba elhárítása lazán el fér a  szolgűltatásaink iptv menüben. És még ezeket  tudnám sorolni csak most Cisco laborban vagyok :)

Teljesen újra kéne gondolni ezt a berendezést szerintem kevés ember akar keresgél aha hiba oda aha nem hiba ak oda inkább be ír valahova azt szia. De írtam már elég sok mindent remélem olvassa valaki. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönjük a javaslatot, a szolgáltatásaink menüpontot részletezni fogjuk: tv-internet-telefon kategóriákkal, ettől mélyebb bontást a rendszer logikája nem enged. Az átlag tagok ugyanis a kereső segítségével fogják megtalálni a szükséges információt, a tapasztalt felhasználók látják csak át a struktúrát. Ezért kérjük a címkék használatát is, hogy minél egyszerűbb és hatékonyabb legyen a keresés.

Köszi: Böbe

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Edig jó és a többi?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, Eddiedat írta:

Yes, I found :)

What did you find? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most