Dina

Szoftverfrissítés

Kérdés

Samsung Galaxy S4 készülékem van. Mikor jön a szoftverfrissítése? Tudja valaki?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

38 válasz erre a kérdésre

Samsung képviselete az illetékes ebben kérdésben úgy tudom. Telekom le szokta rendezni ilyen kérdéseket hogy kérdezd készüléked gyártóját.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nemrég vettem a WebShopon keresztül egy Samsung Galaxy S4 LTE (I9506) készüléket. Sajnos ezen még az Android 4.4.2 oprendszer van. Kérdésem az lenne, hogy mikorra várható frissítés (Lollipop 5.0)?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Előreláthatólag a samsung galaxy s4 Lte frissítése 5.0 lollipora csak 2015 december -2016 Január körül várható. Már néhány országban elérhető a frissítés ,de minden s4 variánsra még nem elérhető. Üdv Péter

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A sima S4-re már ki lett adva a 5.0, hogy hogy ennyit kell várni az S4 LTE-A-s 5.0-ra?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Információim szerint a Sony Xperia Z3 Compact készülékhez a többi szolgáltató már egy ideje kiadta a legújjabb 23.1.A.1.28 Lollipop frissítést. A Telekom miért nem adta még ki?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez tipikusan az a kérdés, amelyre sajnos nem fog válasz érkezni, legfeljebb annyi, hogy „majd jön”.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Biztos, hogy tuti előnyére válik a telodnak? Én egy más típusún megkaptam, azóta a hívásaim esetében van egy 1-2 másodperc amikor a kapcsolat már létrejön, de egymást nem halljuk. pl: Engem nagyon zavar.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Samsungnál típuson belül is rengeteg modellszám van, mindegyikre külön kiadni a szoftvert sajnos időbe telik. Hogy mikor melyikre jelenik meg, ez ugye a gyártótól és a szolgáltatótól is függ. Pl. Galaxy S6 Edge-nél a Samsung kiadott egy hibajavítást az Android 5.0.1-hez, amelyet a gyári független készülékek megkaptak, viszont a Telekom függő készülékek (mint pl. az enyém) még nem. Nem tudni, hogy mikor érkezik, reméljük, hogy minél hamarabb :)

Üdv:
László

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudtommal sok javítást tartalmaz. Ebben már az is benne van, hogy egyszerre bezárható az összes futó alkalmazás, nem kell egyenként.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Érdeklődni szeretnék a lollipop frissítés iránt. (Sony Z1)

Várjunk arra hogy megkapja a frissítés? Vagy eleve, lesz még rá frissítés? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Robi90!

A szolgáltatók mindig később adják ki a hálózatfüggő készülékekre a szoftverfrissítést, mint a gyártó a kártyafüggetlen modellre. A Sony ígérete szerint a teljes Z szériára megcsinálja az Android Lollipop frissítést, azonban a Sony-nál is kérdésesek az időpontok, hogy mikor érkezik pontosan. Elvileg még májusban megkezdődött a Lollipop kiadása a Z1-re.

Személy szerint egy Galaxy S6 Edge hibajavító frissítésre várok (T-s függő mobil), amit kártyafüggetlen cimborám már megkapott, időpontot nem tudok mondani, viszont ha a gyártó maga kiadja a frissítést, akkor csak idő kérdése, hogy a szolgáltatófüggő készülékek is megkapják azt.

Remélem, hogy tudtam neked segíteni!

Üdv:
Laci

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Galaxy S 4 I9506 szoftverfrissítésről tud valaki valamit? Mikor lesz várható az új szoftver?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia, sajnos itt nem tudunk választ adni erre, de abban sem vagyok biztos, hogy bárki meg fogja ezt neked válaszolni (akár a Telekomnál, akár a Samsungnál). Kapcsold be a szoftverfrissítés automatikus ellenőrzését, és a telefon azonnal jelzi, ha elérhető az új verzió.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor lehet, éppen a Telekomnál van a labda, illetve miattuk késik kicsit, mert ugyebár a szolgáltatók bizonyos módosításokat végeznek a szoftverben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Június közepén vettem egy Galaxy S4-et (GTI-9506). Vásárláskor nem közölték, hogy az oprendszer nem engedi módosítani a mSD kártya tartalmát. PC-re csatlakoztatva USB kábellel lassan tölt be, másoláskor a folyamat megszakad. Kérdésem: Erre a modellre mikor várható Lollipop frissítés, illetve, az megoldja -e az SD kártyával kapcsolatos írási, illetve olvasási gondokat? Ha nem, számomra a készülék használhatalan, hiszen a nagyméretű mSD kártyák támogatása miatt döntöttem e modellnél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv

Valami friss info van valakinek hogy az I9506 Samsungra mikor kapjuk meg a Lollipop frissítést??

Más telefonokon már az 5.1.1-is megjelenik mire az 5.0.1-et hajlandóak kiadni.... :-(

Azért szerintem ez fura egy "felsőkategóriás" telefonnál....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi a választ :-)

Akkor ezek szerint a szolgáltatók már rég megkapták az új szoftvert,csak még ülnek rajta egy kicsit.....

Végülis ele kell integrálni a saját programjaikat meg az indító képernyőt.....

Akkor tovább várunk,csak megkapjuk mielőtt kijön a 6.0 a többi készülékre....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Dina! Várhatóan az 5.1.1-et majd csak az úgymond zászlóshajós(S6,S5,Note4...stb) készülékek után fogja frissíteni a gyártó...az S6 és S6 Edge már megkapta, jelenleg a Note4 széria van soron....remélhetőleg hamar kiadják majd a frissítést minden ígért készülékre mivel több cikk is beszámolt róla hogy találtak egy kritikus biztonsági rendszerhibát amit az érkező 5.1.1-ben javítottak már...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megérkezett a Lollipop frissítés a S4 LTE-re. Majdnem 1 GB-t kell leszedni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most