szakiszabi

szoftverfrissítés note 4 SM-N910F

Kérdés

Üdv mikor érkezik a Samsung Galaxy note 4-re a Lollipop update? ne mondják hogy a samunál érdeklődjek azt mondják a készüléket forgalmazók adják ki a frissítéseket. pl a Vodafone-os LG-G2 már megkapta de sok más még nem ennek példájára kárdezem mikorra várható lessz egyáltalán? Vagy mire kiadják a 6-os rendszert tudok frissíteni az 5-ösre?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

18 válasz erre a kérdésre

KIESEN ELÉRHETŐ MÁR A FRISSÍTÉS! MWGÉRKEZETT A VÁRVA VÁRT 5.1.1-ES ANDROID A TELEKOMOS NOTE4-RE!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Itt van 2 kép róla, akik eddig feltették a prohardver-en, auok nem panaszkodnak rá, inkább dícsérik hogy jobb mint az 5.0.1large.402010_screenshot_2015-08-28-15-52large.402010_screenshot_2015-08-28-11-17

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Spityu85
N910F 5.1.1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv, jó hír! Megkezdődött a N910F 5.1.1 rendszer kiadása, pár országban már elérhető OTA-n és KIES3-on.Viszont nagyon fontos hogy aki frissít 5.1.1-re annak többet nem lesz lehetősége visszatérni a korábbi verziókra! Ezt a frissítéskor felugró ablakban is írja!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Spityu85

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

itt azt írják hogy a nemzetközi Note 4 N910 variánsra már kiadta a Samsung az 5.1.1-et, kérdéses hogy a szolgáltatók mennyit fognak rajta ülni illetve a C-s variáns mikor fogja megkapni, előzetes értesülés szerint ez a frissítés kb.650-700MB lesz....mindenképpen érdemes telepíteni mert a korábban írt biztonsági hiba javítását is tartalmazza(részletek a mellékelt oldalon)...a frissítés érkezésének időpontját kitolták augusztus hónapra....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Reméljük az a C variáns előbb megkapja majd mind F,várjuk majd a fejleményt :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt is reméljük, a Telekomos verzió nem késik sokat. Nekem Exynosos variáns van, majd beszámolok, ha megérkezett.
Üdv:Gábor

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözletem a frissen ide látogatóknak!Mint ismert hogy az 5.1.1 firssítés már úton van, az oroszoknál és az USA-ban már elérhető, reméljük itthon is hamarosan elérhető lesz...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv, ha esetleg valaki nem szeretne várni míg a szolgáltató kiadja a frissítés vannak alternatív megoldások hogy frissebb rendszert használhasson a N910F-en... jelenleg a legfrissebb rom a Francia SFR régiójú BOE2.... sajnos én azt az elvet vallom hogy legyen mindig napra kész és a lehető legfrissebb rendszer az okostelefonon, így ha szükséges akkor más régió rendszerét is felrakom, természetesen ezt garancia vesztés(KNOX számláló ugrása) nélkül megtehető, nekem jelenleg egy francia BOD2-es rendszer van fent és sokkal jobb mint a Telekom által régen kiaddott BOC3....nem tudom mi az oka az ilyen lassú frissítés kiadásoknak hazánkban.... mindenki csak egymásra mutogat sajnos, a szolgáltató a gyártóra hogy nem külte még el, a gyártó meg a szolgáltatóra... ez egy ördögi kör :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

üdv, érdeklődésképpen mikor érkezik a következő javított 5.0.1? más országokban már a 3.dik kiadást adták ki, itthon még csak az elsőt...szörnyen lassúak a szolgáltatók sajnos :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv mikor érkezik a Samsung Galaxy note 4-re a Lollipop update?

Megérkezett a Telekomos is a hírek szerint. Link

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Annyit még hozzátennék, hogy a holland verziót stabilabbnak mondják, a német pedig a lengyellel egyidőben jött, és szélesebb körben nem tette elérhetővé a Samsung (valószínűleg kisebb-nagyobb bugok miatt). Persze valakinek az is tökéletesen megfelelő.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Itt érdeklődj. Nem nehéz megcsinálni. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én pont a C verzióval rendelkezem, így nem volt szükségem belemélyedni a témába, de a Note 4 mobilaréna topikját folyton nyomonkövetem, és ott nem egyszer volt róla szó. Esetleg ott keress vagy kérdezz rá, valószínűleg teljesebb leírást tudnak adni a folyamatról.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Én simán megcsinálom de nem találtam semmi okosságot hozzá. Hogyan keressek rá? Hogyan kell megcsinálni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most is megoldható garanciavesztés nélkül az 5.0.1 verzió telepítése (pl. német vagy holland verzióval), de nyilván jobb lenne csak simán OTA frissítés formájában beizzítani a Lollipopot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Majd lejár a garancia aztán kap egy tört romot a T meg elmehet a...ba. Mindenre van megoldás 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát pedig csak ezt hallani a T től hogy gyártónál kell érdeklődni. Gondolom amikor át kerül Telekomhoz teszteleésre akkor mondanak mást de az ki tudja mikor van. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most