lala62

Emelt díjas SMS tiltás visszaállítás

Kérdés

Sziasztok!Segítségeteket kérném akövetkezőben; emeltdijas sms -ek fogadására kértek fel, sajnos eleget tettem a kérésnek, kaptam is utána egy rakás felesleges dolgot . Le is szívta az egyenlegem rendesen,szeretném visszaaktiválni de a beállításoknál nemtudom! Hol vagy hogy lehet? Ja a " szolgáltatást" visszamondtam de lehet hogy nem hagynak békén! Előre is köszönöm! lala62 ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Hello, a 1777-en ott kell annak lennie (korábban kaptam az ügyfélszolgálattól, így nem biztos, hogy pontos, ráadásul most nincs nálam a Dominom, így nem tudom kipróbálni):

• díjcsomagok, szolgáltatások
  • szolgáltatások és biztonság
  • biztonsági és értesítő szolgáltatások
  • biztonság
  • emeltdíjas számok tiltása
  • emeltdíjas sms fogadéásának tiltása

ha nem megy, a Té ügyfélszolgálat is segít (1430)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igazán nincs mit, a fórum célja, hogy segítsünk egymásnak. :smileyhappy: Reméltem, hogy a 1430-on sikerrel jársz, eszerint:

www.telekom.hu/static-tmo/sw/file/postpaid_utp.pdf

az önkiszolgáló ügyfélszolgálaton is van ilyen menüpont, de egyszerűbb, ha a 0-ás gomb megnyomásával rögtön az ügyintézőt kéred.

Remélem, sikerülni fog elrendezni a dolgot!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv Szabó Ádám! Köszönöm a rám fordított időt! Próbáltam az 1777-et,nemjó. Most megpróbáltam a másik ügyfélszolgálati számot, ott sincs megfelelő menüpont, legalábbis én úgy hallottam ki belőle. Marad a személyes intézés. Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Szerintem az a  legegyszerűbb ha felhívod a 1430-at és ott kéred az ismételt letiltást.

Ha jól tudom ez a művelet nem csupán ügyintéző segítségével, hanem az 1-es menüpontban elérhető önkiszolgáló ügyfélszolgálat segítségével is végrehajtható.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most