Roland84

SIM csere

Kérdés

Üdv! érdeklődnék,hogy meglévő domino feltöltőkártyás micro sim kártyámat szeretném nano simre cserélni mennyibe kerül és mennyi idő alatt lesz kész?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Sziasztok!

Helyesbíteném a kártyacsere infókat.

Micro vagy akár nano sim csere minden esetben díjmentes (szerencsére már nincs megkötés arra, hogy a T-től kell venni készüléket a díjmentességhez), üzlet segítségét kell kérni hozzá.

Díjat csak abban az esetben számítanak fel kártyacserénél, ha az megrongálódott, vagy elveszett, ennek bruttó 4500 Ft költsége van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem náluk vettem most az új telefonomat az igaz,de régóta dominos voltam több éve.Csak nekem az új telcsibe nem megy micros sim csak nano.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az érdekes mert az itt leírtak alapján díjmentes a csere. Link

Akkor szokott fizetős lenni, például ha nem a Telekomnál lett vásárolva a telefon amiben használva lesz vagy elveszett a kártya stb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most jövök a telekom üzletből.Nos a nano sim kártya csere mivel dominos vagyok 4500Ft lett volna,de inkábbb átváltottam előfizetésre egy kedvező csomagba így díjmetes volt a csere.Egyébként új jogszabályok értelmében augusztustól csak online lehet igényelni pl a sim kártya cseréjét.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Dominósoknak is díjmentes. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

T pontban vagy partnernél. azonnal kész van, nekem eddig  előfizetés mellé mindig ingyen volt a csere.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most