Johnny

Mobiltelefon havi törlesztés

Kérdés

Sziasztok,

Annak idején a mobiltelefonomat 2 éves hűségnyilatkozattal szintén 2 éves kamatmentes részletre vásároltam. Mindkettő jövő év januárjában lejár. Annyi lenne a kérdésem, hogy a hátralévő telefon törlesztés kifizetését ki-e tudom kérni egy összegben vagy mindenképpen meg kell várnom a januárt az utolsó részlettel.

A részletfizetés csekken történik az adott hónap telefonszámlája mellett küldik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Fel kell hívnod a 1430-s telefonos ügyfélszolgálatot,és ott elmondani,és egyeztetni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tavaly Augusztusban befizettem 2 telefonom hátralévő törlesztő részleteit egy összegben a Veszprémi Telekom üzletben.

Nagyon csalódott vagyok mert azóta eltelt több mint egy év és most jött az utolsó havi törlesztő részlet.

Az akkori dolgozó hanyagsága miatt van még tartozásom,amiről azt hittem már lezárult.

Eddig maradéktalanul elégedett voltam a Telekommal,de most nagyot kellett csalódnom.

Nem az az egy részlet ami számít,hanem néhány dolgozó hanyagsága.

Nem olyan régen hűséghosszabbítással akartak bátyámnak készüléket adni arra az előfizetésre ami az én nevemen van.

Jó lenne ha az ilyen dolgokra odafigyelnének,nem szeretnék még egyszer csalódni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: sulaco81

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

A hátralévő részleteket be lehet fizetni egy összegben személyesen vagy egyéni banki átutalással is. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most