zoli62

Hívásrészletező

Kérdés

Mit szóltok ahhoz, hogy vezetékes telefonhoz  hetekkel ezelőtt a telefonos ügyfélszolgálaton kétszer is klértem rendszeres hívásrészletezőt,  a legutóbbi számlán nem látom. Hányszor kell kérni, hogy egyszer beállítsák?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Kaptam a fórummotortól egy értesítést,  miszerint  már szűletett már válasz az általam nyitott témában, fogadjam el. :) Magának az alapproblémanak megoldásának sikeressége majd jó egy hónap múlva derül ki, amikor már megkapom a következő számlát, mert jó szokás szerint ezt a háttérendszereket érintő gondot a Telekom nem hibabejelentésként kezeli. Valaki lmagyarázhatná, miért.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 perce, teherwagon írta:

Hello zoli62, passz, de ez Tés hiba (és a kétszeri kérés kontra semmi eredmény alapján valószínűleg nem az ügyfélszolgálat hibázott, hanem a rendszereik rakoncátlankodnak), jelezd feléjük...

Igen, jeleztem is, de nem a 1412-es telefonszámon elérhető általánios ügyfélszolgálatnak, hiszen ők kétszer is beállították a rendszeres hívásrészletezőt minden eredmény nélkül, hanem a korai behajtási csoportot hívtam fel. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket, ha számlával kapcsolatos gondja van, képben vannak, és elsőre tudnak segíteni.

Közvetlen telefonszámuk 06 1 2659910. Ott az első ügyintéző, aki felvettte egyből megértette a problémát, és nem azzal kezdte, hogy újból beállítja a rendszeres hívásrészletezőt, hanem a háttérrendszer hibája miatt továbbküldte azt az informatikusoknak.. Sajnos, és ez már gyakori tapasztalat, ennyi különbség van ügyfélszolgálat és ügyfélszolgálat között.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello zoli62, passz, de ez Tés hiba (és a kétszeri kérés kontra semmi eredmény alapján valószínűleg nem az ügyfélszolgálat hibázott, hanem a rendszereik rakoncátlankodnak), jelezd feléjük...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most