Ugrás a tartalomhoz

Roli82

Ajánlott posztok

2016. augusztus 26-tól az őszi hónapokra elérhetővé teszi a Magyar Telekom minden digitális tévé előfizetője számára az Eurosport 2 sportcsatornát a Discovery Communications Europe-pal megkötött megállapodásnak köszönhetően. Adta hírül a DTV News portál.

Bővebb információ a linken!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 perce, anonymus írta:

Tapasztalatok azt mutatják kell a beltéri egység újra indítása.

Amikor egy csatorna "úgymond kódolva lesz, azaz ES2 esetében minicsomagba kerül", akkor nem kell újraindítás? Pedig ez gondolom csak  jogosultság kiosztáson múlik, amit pont egy IPTV platformon globálisan lehet minden Családi csomag előfizetőnek egyszerre engedélyezni, vagy nem ilyen egyszerű?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 minutes ago, zoli62 said:

Amikor egy csatorna "úgymond kódolva lesz, azaz ES2 esetében minicsomagba kerül", akkor nem kell újraindítás? Pedig ez gondolom csak  jogosultság kiosztáson múlik, amit pont egy IPTV platformon globálisan lehet minden Családi csomag előfizetőnek egyszerre engedélyezni, vagy nem ilyen egyszerű?

Nem ilyen egyszerű mert frissülni is kell a boxnak, ami nem tudom pontosan mért de nem történik meg mindig mindenkinél azonnal. Van akinél másodpercre pontosan meg nyílik a csatorna van akinek meg várnia mert nem indítja újra a dobozt. Ezért szoktuk javasolni hogy indítsa újra, amúgy se árt 2-4 naponta újra indítani teljesen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

@zoli62

Extrák - Alkalmazások - jobboldalra kell lépni ott megint az alkalmazásokat kiválasztani aztán meg házikó alatti ikon. :)  24.én lett az üzenet kiküldve és ma délután jött meg. Egyébként piszok sok üzenetet küldenek, szinte naponta jön valami.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 órája, Roli82 írta:

@zoli62

Extrák - Alkalmazások - jobboldalra kell lépni ott megint az alkalmazásokat kiválasztani aztán meg házikó alatti ikon. :)  24.én lett az üzenet kiküldve és ma délután jött meg. Egyébként piszok sok üzenetet küldenek, szinte naponta jön valami.

Ott akastam el, hogy nálam nincs házikó ikon.  Biztos, hogy nem egyforma szoftverünk van. :) Buta fórummotor meg kicsillagozta az előző hozzászólásom egy részét.:) Egyébként én reflexből be szoktam zárni ezeket a felugró ablakikat, talán ezért nem tűnnek fel a nagyszámú push üzenetek, amikre a helpdesk egyébként azt mondja, hogy utólag nem jeleníthetők meg.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2016. 08. 25. at 17:40, Roli82 írta:

2016. augusztus 26-tól az őszi hónapokra elérhetővé teszi a Magyar Telekom minden digitális tévé előfizetője számára az Eurosport 2 sportcsatornát a Discovery Communications Europe-pal megkötött megállapodásnak köszönhetően. Adta hírül a DTV News portál.

Bővebb információ a linken!

Ha már 2 program helyen is megtalálható,akkor az egyiken nyugodtan lehetne adni HD-ban is! ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

38 perce, Roli82 írta:

Egyforma a szoftver minden IPTV boxon. Biztos van házikó ikon csak nem olyan feltűnő :D

Hát akkor a Help Desk nem volt képbe mert vissza nézhetőek az üzenetek. xD

20160826_220913.jpg

Nagy nehezen megtaláltam az üzeneteket, tényleg két helyről indítva is elérhető, de a kiemelt alkalmazások között kellene lennie logikusan, de persze nem ott van, hanem az összesben, ömlesztve.  Egyébként mintha itt olvastam volna, hogy elindul a Spíler, Izaura, Zenebutik sugárzása a Családi csomagban. Ja nem,tévedtem. :P

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

30 perce, Roli82 írta:

Be lehet tenni kedvencnek is ezt most vettem észre és akkor nem kell ennyit bolyongani :D Szerintem nem mostanában fognak ezek bekerülni. Kicsit furcsa h most tették kódolatlanná az ES2 nem? :P

Annyira nem furcsa.hogy most kódolatlan a ES2. ;)Spiler tv még nem elérhető,és ha sorok közt olvasva az idén nem is lesz,de lehet tévedek. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...