riczer

Samsung Galaxy S7 Edge Biztonsági frissítés

Kérdés

Miért nem kapja meg a biztonsági frissítéseket az S7 Edge? Az utolsó frissítés augusztus 1. Felháboritónak tartom hogy szolgáltató ennyire nem törődik az ügyfeleivel! A *****fon a szeptemberit és az oktoberit is ki adta! Mi az oka annak hogy a t-mobil előfizetök ebböl kimaradnak?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

A mai naptól elérhető az Októberi. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt hogy Odin-al fel tudok rakni független romot én is tudom, de a lényegen ez akkor sem változtat hogy egy max 40 MB biztonsági frissítésnek a tesztelése miért tart az egyik szolgáltatónál hónapokat. Ha Odin-al rakom fel akkor a teljes szoftvert rakja fel, de ha a telefonra jön akkor csak a frissítést. A lényegen ez akkor sem változtat hogy T-s szolgáltatok a béka feneke alatt vannak! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Emlékszem még az akkoriban csúcs telónak számító Nokia N97 mennyi T-Mobile-os appal volt teletömve, Web'n walk és társai. :) Mivel emiatt nem működött a hivatalos Nokia kézikönyvben szereplő  OTA frissítés menüpont, és reklamáltam, egyenesen felajánlották, hogy visszavásárolják. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amúgy nagyon kevés T-s app volt benne, ha jól emlékszem talán 5 darab,régebben azért televolt rakva minden sza*ral a többi régi telomon lévő T-s ROM :D

Egyre több független teló jelenik meg a T kínálatában és ez jó irány. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A problémát inkább ott látom, hogy ha mezei user hálózat korlátozott telefont vesz, kénytelen elviselni azt, hogy megannyi szolgáltatóspecifikus telepített app, beállítás miatt a tesztelések jóval tovább tartanak, mint egy szűz gyári készülék esetében. Ezen segít az is, hogy ma már a független telefonok sokszor olcsóbbak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudom miről van szó, nekem is ilyen telefonom van, ismerem az említett oldalt is.

Az hogy másik szolgáltatónál hogy van az most itt lényegtelen.

Hogy ne keljen várni a szolgáltatóra, úgy oldom meg hogy Odin-al felhúzom a legújabb gyári akár más európai régióból származó független gyári ROM-ot természetesen ugyan úgy függő marad a készülék, jellemzően németet szoktam használni DBT. Probléma meg is van oldva és a garancia sem ugrik ha kellő odafigyeléssel csinálja meg az ember. :) Bővebben arról,hogy hogy kell frissíteni odinnal itt olvashatsz illetve az ottani topik lakok is segítségedre lehetnek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem új szoftverről van szó hanem havonta kiadott biztonsági frissítésről amit a google biztosít a Samsungnak, pont azért hogy a biztonsági réseket ki javítsa.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: riczer
szöveg beillesztés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A sammobile.com oldalra ha fel mész láthatod hogy a *****fon ki adta a frissítéseket! Ha jól tudom nekik is ugyan azt az eljárást kell végig csinálniuk mint a másik két T szolgáltatónak. Akkor most hogy is van ez az egyiknek sikerül kiadni időben a másik kettőnek nem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

A szolgáltatók számára testre szabott készülék szoftvereket a gyártók készítik és adják ki saját ütemezésük szerint.
Az új szoftverek fejlesztéséről és elérhetőségéről minden esetben az érintett készülék gyártója gondoskodik, a kiadási ütemezésre a Telekomnak nincs befolyása.
A gyártó előbb megküldi Telekomnak a szoftvert, hogy leteszteljék a készülék alapműködését, valamint alkalmazásokat, szolgáltatásokat Amennyiben ez sikerrel zárul, akkor a gyártó publikálja a szoftvert, melynek során más tesztek eredményeit is figyelembe veszi. A tesztelés miatt tehát meghosszabbodhat a szoftver kiadásának ideje, ezért fordulhat elő, hogy a szolgáltatók által forgalmazott készülékekre később lesz elérhető egy-egy új szoftver.

A másik T szolgáltatónál is az augusztusi biztonsági javítás van még kint.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most