Judit001

Költözés

Kérdés

Üdv!

Segítségre lenne szükségem.

NetMánia M    IPTV Családi  előfizetésem van  2018.02.08 -ig vállalt hűségidővel. A munkahelyemen változás várható ami várhatóan áthelyezéssel,másik településre költözéssel fog járni.

Kérdésem :  a méglévő előfizetésem vihetem e magammal, vagy fel kell hogy mondjam? Ez milyen költségekkel járhat?
Köszönettel:Judit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Hétfőn jönnek az áthelyezés miatt. Az 1 évre módosításról viszont nem érkezett még szerződés, azt mondták telefonban, hogy ha sikeres volt az áthelyezés, akkor elküldik. Hát kíváncsi leszek. Meg arra is hogy még ebben a hónapban kérhetek-e a 20-as nethez gyorsítót, mivel láttam, hogy már új csomagok vannak....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jobban tettem volna, ha először telefonon rendezem el, mert most kifogtam egy értelmes ügyfélszolgálatos hölgyet, aki nagyon segítőkész volt. Kiderült, hogy mindenféle módosításkor új hűséget kell kötni. Szóval a tegnapi fazon már eleve leszerepelt ezzel. Sunyin beállította a 2 évet, holott ha megkérdezi, akkor 1 évet kérek. És természetesen 1 évet kértem az IPTV-re is, mivel az is megújítható és még olcsóbbra is jött ki így az ár. De legalább megtapasztaltam én is, hogy milyen emberek dolgoznak a személyes ügyfélszolgálaton!
Arra a kérdésre, hogy a gyorsító opciót hogyan, miként lehet kérni, arra mindketten ugyanazt mondták. Ha majd sikeres lesz az áthelyezés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jó lesz az 30-nak is inkább,  Ha mehet az 50 akkor mért nem arra teszik az iptv-t és kapsz a végén mondjuk 40-et még az is jobb lenne. Vicces vicces kötöttöt egy új hűséget rád ? Szép ... ha igen akkor gondolom azért hogy ne legyen ingyen a munkája hanem kapjon egy kis jutalékot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elintéztük az áthelyezést az ügyfélszolgálaton. Viszont az ügyfélszolgálati munkatárs érdekes dolgot mondott. Hogy az új címen eléhető az 50-es internet sebesség, de csak akkor ha csak és kizárólag internetet fizettem volna elő. Mivel van IPTV is, az sávszélességet használ és vele együtt csak 20-as internet érhető el. Azt is mondta, hogy a szolgáltatás áthelyezésével a hűség folytatódik. Ahhoz képest a mai dokumentumokon a 20-as netre 2 éves hűség van feltüntetve. Valami sántít. Úgyhogy fel is hívom őket.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: vpeti22

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

1.  Nincs kőbevésett szabálya de az a bevett módi hogy viszed magaddal. 

2. Gyorsító opcióval megoldható 20-at akár 70-re gyorsítja, vagy csomag módosítás lefele az nem kötbéres ebben az esetben.

3.Nem kell új szerződés meglévőt módosítod lefele  vagy ha társszolgáltatós terület próbálkozhatsz a lemondással is hátha elengednek kötbér mentesen. Szerintem el kéne. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Költözés előtt állunk és szeretnénk magunkkal vinni a TV és internet szolgáltatást. Elolvastam ennek a menetét is.
Viszont lenne 3 kérdésem ezzel kapcsolatban:
- Megtarthatom-e a Speciális I. kedvezménnyel igénybe vett szolgáltatásokat, ha az új címen csak Speciális II. kedvezményes árak vannak?
- A weboldalon illetve a Telekom rendszerében is az új címen csak max. 20 Mbit/s internet érhető el. Amennyiben a műszaki felmérés után sem oldható meg a jelenlegi 50-es internet használata, abban az esetben kötbért kellene fizetnem, vagy gyorsító opcióval is megoldható ez a probléma?
- Ha nem tudják biztosítani a jelenlegi csomagomat, akkor új szerződést kell, hogy kössek. Ebben az esetben már nem kérhetem azt Speciális I. kedvezménnyel?

Köszönöm a választ előre is! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Judit!

Amennyiben az új címen nem ütközik műszaki akadályba a létesítés akkor kérhető az áthelyezés.

Bővebb információ ezen a linken. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most