zoli62

Telekom műsorújság app

Kérdés

Most szembesültem vele, hogy a műsorújság appot csak akkor lehet maradéktalanul összerendelni az IPTV előfizetéssel, ha Telekomos IP-je van az ügyfélnek. Ezek szerint más szolgáltató mobilinternetével távolról nem használható. Ennek a tiltásnak marketing ,vagyis üzletpolitikai okai vannak, vagy csak müszaki?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

De ne haragudj, ne hasonlíts össze egy mobilra készített alkalmazást egy desk topos alkalmazással... semmi értelme...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 perce, foxylady írta:

Szia @zoli62!

Szerintem csak az összerendeléskor kell azonos wifi hálózaton lenni (pl. a távirányító miatt, amikor régebben külön alkalmazás volt, akkor is kellett az azonos wifi hálózat). De a távoli használathoz, ha pl. felvétel állítasz be, egész biztos nem kell telekomos mobil vagy vezetékes wifi hálózat. 

Kipróbáltam, az egyszerű műsornéző ütemezőhöz is kérte a regisztrációt, ami viszont nem volt teljesen sikeres. Amíg a webes műsorújság működött, freenailes vagy t-online-os címmel belépve elég volt egyszer összerendelni az IPTV előfizetést, és minden működött.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @zoli62!

Szerintem csak az összerendeléskor kell azonos wifi hálózaton lenni (pl. a távirányító miatt, amikor régebben külön alkalmazás volt, akkor is kellett az azonos wifi hálózat). De a távoli használathoz, ha pl. felvétel állítasz be, egész biztos nem kell telekomos mobil vagy vezetékes wifi hálózat. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most