Vick

elektronikus számla

Kérdés

Hol tekinthetem meg a számláimat, ha nem tudok belépni az online felületre? Kérhetem-e, hogy elküldjék az e-mail címemre az utolsó 2 havit?Vagy választhatom-e, hogy ezután csekken fizessem be a számlákat, természetesen a postázás költségeit megfizetve?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Hello, igen, ez kimaradt, biztonságosabb is, mint a kápé (én a ló túloldalán ha választhatok, akkor kábé nem vásárolok ott, ahol kártyával nem tudok)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Vick

Naponta több millióan fizetnek bankkártyával a neten, biztonságos csatornán.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Vick, egyetértek OldMike-kal, adj egy esélyt a Díjnetnek. így a Té karbantartásaitól függetlenül is biztosan látod a számláidat, és ha nem szeretnél bankkártyával fizetni (egyébként miért nem, hiszen úgy a leggyorsabb, legolcsóbb, legkényelmesebb? :D), még mindig utalhatsz a bankodból vagy a webbankodból.

ha ragaszkodsz a papírszámlához és csekkhez, azt is lehet persze, és utólag is kérhetsz számlát (csak annak van valami díja)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Érthető. Reméljük most nem kell éveket várni a karbantartásnak nevezett tevékenység befejezésére várni, mint korábban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi,de én egy kicsit félek az interneten bankkártyával fizetéstől. És azon a felületen csak így lehet kiegyenlíteni a számlákat, ha jól tudom.. Egyébként a Thome-nál is személyesen voltam bent, és mivel volt tartozásom,és részletfizetésben megegyeztünk a behajtási osztállyal telefonon, (amiről egyébként szintén nem kaptam papírt), befizettem 2 részletet,de csak a tablet gépen kellett aláírnom,és mivel nem kaptam róla semmi igazolást ezért gondoltam, hogy majd itt az online-felületen megnézem. Hát nem sikerült...De azért köszi a segítségedet!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudom hogy nem ez lenne az igazán megfelelő megoldás (hanem a rendesen működő online felület), de saját tapasztalat alapján javaslom a Díjnet regisztrációt, és a Telekomos számlák felvételét. Nekem oda még mindig rendben megjöttek az elektronikus számlák, akkor is amikor hosszú ideig teljesen működésképtelen volt az online felület.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most