Kérdés

Sziasztok!

Még soha nem volt problémám ezzel, de most valahogy nem sikerül beállítanom a mobilomon, hogy lássam t-onlinos e-mailemet. Sem Imap, sem Pop3 nem jó. Már próbáltam titkosítással, anélkül is. Az összes portot végigjátszottam. Visszaállítottam a telefonat gyári állapotra de így sem. Járt már valaki hasonlóan? Valami ötlet? Gépen simán fut POP3 110 és 25-ös port

Köszönöm! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Hello @Lui, örülök :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Lui, a Té honlapján két helyen találtam leírást, próbáld ezekből összegyúrni:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Lui, a kép alapján a POP3 kiszolgálót (így gyanúsan az SMTP-t is) elírtad, mail.t-online.hu a jó

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi szépen, megoldódott. A jelszavat valamiért nem ismerte fel a T-nél. Ügyfélszolgálat újra beállította, most jó. Azzal volt a gond, ahol be volt lépve ott ment, de belépni nem lehetett 😕 Érdekes, de megoldva. 

Üdv. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi, hogy segítesz, de már azzal is próbálkoztam. Ezt azért írtam már be, mert az asszony telefonján régóta be van állítva, onnan másoltam a beállításokat, azt pedig automatikusan töltötte ki mikor be lett kapcsolva azon az e-mail fiók. Ugye azt is felajánlja (automatikus beállítás), de nekem az sem működik 😕😠

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Most jöttem át a telekomhoz, de van *****-s email címem még amit az Outlook-on használnék, viszont a telekom-os internettel mindezt. Persze, hogy nem működik. Hogy tudnék ***** email címről/outlookról küldeni levelet telekomos internetről? :D Remélem nem volt zavaros a fogalmazásom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Claus23

Gondolom a 25-ös porton menne ki a másik szolgáltató smtp-je.

Ha igen, akkor: SMTP szűrés megszüntetését kéne kérni vagy a Telekom SMTP szerverét használni a küldéshez. .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most