Ugrás a tartalomhoz
  • 1

hívószám letiltása


vjo

Kérdés

Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy megoldható-e, hogy egy bizonyos telefonszámot letiltassak?

Sajnos a 06-1-408 8971-es telefonszámról naponta több ízben is keresnek. /telefonszámom:  06-30-*** ****/ Azonban miután felveszem a telefont csak gépi zenét játszik és senki sem szól bele. Ez egy kissé idegesítő és félek, hogy nehogy ezzel a trükkel esetleg adatokat lopjanak a készülékemről, vagy pénzt emeljenek le.

Kérem szíves válaszukat, illetve amennyiben lehetséges az intézkedésüket a fenti problémámmal kapcsolatban!

Varga József

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adatok
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Üdv!

Engem egy éve folyamatosan minden héten kedden egy pesti vezetékes számról, hívogat egy nő és kitartóan egy nőt keres, meguntam és fekete listára raktam a telefonomban és így már nem tud felhívni. :D

Te is blokkold a telefonodban a hívószámot és akkor nem tud többet zaklatni, valószínűleg valami telemarketinges szám lehet ahol eladni szeretnének neked valamit...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello @vjo, az urakat kiegészítve az is megoldás, ha egyszer megvárod, amíg beleszólnak, és elmondod nekik, hogy köszi, nem érdekel, nem kéred, és ne is hivogassanak többet. marketing hívás lesz egyébként valami banki, biztosítói vagy egyéb telesales központból, ahogyan Roli82 írta. automata hív, aztán az éppen szabad értékesítő bombáz mindenféle általuk csodásnak gondolt ajánlattal. tehát nincs veszély, kivéve, ha beugrasz, és megveszed, amit rád akarnak sózni (feltéve persze, hogy egyébként nem kellene, mert ha kell, akkor ilyenkor sem nagyobb a veszély, mint bármilyen egyéb vásárlásnál) :D a számot megnéztem, titkos, így nem tudjuk, kik lehetnek mögötte (ha nem titkos, akkor nálam az Android a netről lehúzva ki szokta írni a tulaj céget akkor is, ha nincs elmentve)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...