teherwagon

TELEKOM ÉS COOP KUPON ABC

Kérdés

A Coop Klubnak kifejezetten ütős együttműködést  sikerült tető alá hoznia a Telekommal, Coop Klub tagként ugyanis törzsvásárlói kártyához kért kuponos megoldással igencsak jutányos áron tehetünk szert extra mobilinternetre, Domino mobiltelefonra, tartozékokra, többféle tévére.

kuponok leírása a Coop oldalán

kuponok leírása a Telekom oldalán

a történet egyszerű, az alábbi lépésekből áll:

1. vásárolgatsz a Coop-ban ezerrel (szerintem nincs összeghatár, de javítsatok ki, ha tévedek)
  2. ennek örömére a Coop üzletben kérsz tőlük törzsvásárlói kártyát
  3. a törzsvásárlói kártyáddal a Telekom oldalán kérsz a Telekomtól kuponokat
  4. ha megkapod az e-mailben tőlük a pakkot, akkor kiválasztod, hogy melyiket akarod használni (egyiket-másikat, akár mindegyiket):
  • 10 000 Ft kedvezmény tartozékokra,
  • 5000 Ft készülékkedvezmény Domino (a Telekom feltöltőkártyás megoldásának fedőneve) mobiltelefonokra,
  • ingyenes 2 GB adatot biztosító Diák opcióhoz plusz 2 GB adatforgalom 2 hónapig (csak diákoknak és csak Telekom üzletekben)
  • 20 000 Ft készülékkedvezmény meghatározott tévé típusokra (szolgáltatással együtt rendelve, tehát hosszabbításra nem). erre még plusz 25 000 Ft extra készülékkedvezményt is kaphatsz, ha az új vásárlással kijön a tévéd-interneted-telefonod-mobilod is van Telekomnál (Telekom kedvezmény)
  1. a választásod szerinti kuponnal akcióba lendülsz a Telekom honlapján

tippek, korlátozások:

• a kuponokkal 2018 január végéig vásárolhatsz
  • a kuponokat csak a Telekom honlapján válthatod be, kivéve a mobilinternet kupont, amit csak Telekom üzletben
  • a kedvezmények egyszeriek, nincs olyan, hogy neked pl. csak a Domino kedvezmény kell, a többi nem, így a másik 3 helyett is Domino telefont veszel
  • a kedvezmények nem halmozhatóak, így pl. a Coop tartozék kuponnal nem vehetsz egyébként is akciós tartozékot (nyári akciós cuccok kilőve)
  • Domino készülékeknél él az adategyeztetéssel behozott törvényi limit, magánszemélyként legfeljebb 10 Domino kártyád lehet. így ha már van ennyid, akkor nem veheted meg a tizenegyediket
  • mindenki vásárol rendesen, így előfordul, hogy nincs, vagy pont nálad fogy el a kinézett telefon vagy tartozék. ilyenkor iratkozz fel a telefon vagy tartozék oldalán a készletértesítőre, így a Telekom értesít, ha újabb készlet érkezik belőle

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
kiegészítés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

58 válasz erre a kérdésre

Megvan a nyári akciós terméknék a kupon még megadása után a következő értelmes mondat jelenik meg:

" A kosárba tett termékeket a választott feltételekkel nem tudjuk biztosítani. "

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 8/16/2017 at 16:08, dravec írta:

A webshop meg totál üres..

Nekem azt mondták hogy a gyártó (sony) nem képes többet szállítani ,
A sárga háttérel megjelenő értelmezhetetlen hibaüzenet ( valami probléma merült fel a vásárlásnál)  mit jelent , az üsz szerint ez is raktárhiány.
De érdekes hogy a keresés szerint más van raktáron, és előrendelhető mint a termék oldalán, és néhány terméknél meg konstans technikai hiba van. Remélem a kosár nem írható át böngészőből. :-) kipróbálni nem merem.  De ilyen hibahalmaznál bármi elképzelhető.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jól ki van fosztva a webshop kb semmire nem tudom ellőni a kuponom. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, tartozékoknál azt kell figyelni, hogy a cucc oldalán, a neve alatt van-e olyan, hogy "Most kedvezményes áron". ha igen, akkor az nyári akciós, így nem megy rá a Coop kupon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2018 január végéig vásárolhatsz  szóval addig csak feltöltik a shopot, gondolom / remélem a nyári uborka szezon zavarja az erőket és Szeptember elejére újra lesz mindenféle terméke. 

Nálam egy ilyen lista van elmentve ami érdekelhet címen.

2.PNG.972f5971d2b4de84194025bacca5af0a.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem egyértelmű egyébként az sem, hogy a TCom honlapon melyik készülék akciós és melyik nem. Én három alkalommal hívtam az ügyfélszolgálatot, és mind a háromszor máshogy tájékoztattak. A nyári akciós termékek között is van olyan, amelyikre felhasználható a COOP kupon. Az ügyfélszolgálatosok például két olyan termékre is azt mondták, hogy nem akciós, és az mégis szerepel a nyári akciós termékek között. 

A webshop meg totál üres... Állítólag folyamatos a feltöltés. Nekem a folyamatos azt jelenti, hogy "szünet nélküli". ehelyett van olyan termék, ami már két hete nem elérhető. Nekem lassan ez kezd arra hasonlítani, hogy meg lett hirdetve egy nagy akció, ami először a beetetés miatt ment is, aztán majd abból fog állni, hogy lehet rendelgetni USB kábeleket, meg hasonló 2 filléres termékeket...

De ne így legyen...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 perce, anonymus írta:

elég üres most a shop szóval tartozék beváltással várakoznom kell :( 

Hello @anonymus, köszi, igen, ez kimaradt, így kiegészítettem :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

+ Nyári akcióval nem összevonható illetve elég üres most a shop szóval tartozék beváltással várakoznom kell :( 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most