Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Merges

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
1 órája, Merges írta:

Számomra zavaros, hogy minden szolgáltatáshoz külön jelszó kell. Érdekes mód, miután elpanaszoltam magam, rá néhánxy órára működött. Pillanatnyi gond volt?

A fő gondom az volna most már, hogy a flottás számom van és a telekom alkalmazás eddig mutatta hogy mennyi mobilinternetem van hátra, most már nem. Annyit ír, hogy: "Az egyenlegek nem elérhetőek."

Online ügyfélszolgálatba belépve helyesen mutatja az egyenleget?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello @Merges

Ekkor: 2017. 09. 20. at 17:46, Merges írta:

Számomra zavaros, hogy minden szolgáltatáshoz külön jelszó kell. Érdekes mód, miután elpanaszoltam magam, rá néhánxy órára működött. Pillanatnyi gond volt?

gyanús, hacsak meg nem ijedt tőlünk (viccelek, valami átmeneti hiba vagy karbantartás lehetett, ne foglalkozz vele) :D

Ekkor: 2017. 09. 20. at 17:46, Merges írta:

A fő gondom az volna most már, hogy a flottás számom van és a telekom alkalmazás eddig mutatta hogy mennyi mobilinternetem van hátra, most már nem. Annyit ír, hogy: "Az egyenlegek nem elérhetőek."

 

Ekkor: 2017. 09. 20. at 20:27, Merges írta:

Megmondom őszintén sehol semmiféle egyenleget nem látok. Sem a mobilinternetre vonatkozó pontot. Saját adataimnál látom a cégnevet, akihez tartozik a flotta, vezetéknévnél és telefonszámnál pedig a telefonszámom szerepel.

ez viszont gond, mert mindkét helyen látnod kellene :( én a helyedben a Té chatjén jelezném (böngészd a honlapjukon a telókat, és megjelenik), ők rendberakatják

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @Merges, pontosan mihez szeretnél jelszót? ha a Tétől kapott e-mail címedhez, azt önkiszolgálón nem tudod intézni. ha az előfizetésedhez, akkor ahhoz kérhetsz ideiglenes jelszót ott is (ha nem megy, az ügyfélszolgálat vagy Té üzlet segít). ha a Telekom fiókhoz, akkor ugyanez a helyzet. ezt nézted? prüntyögd be, hogy elfelejtett jelszó, és kiad mindent

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2017. 09. 18. at 9:58, teherwagon írta:

Hello @Merges, pontosan mihez szeretnél jelszót? ha a Tétől kapott e-mail címedhez, azt önkiszolgálón nem tudod intézni. ha az előfizetésedhez, akkor ahhoz kérhetsz ideiglenes jelszót ott is (ha nem megy, az ügyfélszolgálat vagy Té üzlet segít). ha a Telekom fiókhoz, akkor ugyanez a helyzet. ezt nézted? prüntyögd be, hogy elfelejtett jelszó, és kiad mindent

Számomra zavaros, hogy minden szolgáltatáshoz külön jelszó kell. Érdekes mód, miután elpanaszoltam magam, rá néhánxy órára működött. Pillanatnyi gond volt?

A fő gondom az volna most már, hogy a flottás számom van és a telekom alkalmazás eddig mutatta hogy mennyi mobilinternetem van hátra, most már nem. Annyit ír, hogy: "Az egyenlegek nem elérhetőek."

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
58 perce, zoli62 írta:

Online ügyfélszolgálatba belépve helyesen mutatja az egyenleget?

Megmondom őszintén sehol semmiféle egyenleget nem látok. Sem a mobilinternetre vonatkozó pontot. Saját adataimnál látom a cégnevet, akihez tartozik a flotta, vezetéknévnél és telefonszámnál pedig a telefonszámom szerepel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2017. 09. 22. at 10:35, teherwagon írta:

Hello @Merges

gyanús, hacsak meg nem ijedt tőlünk (viccelek, valami átmeneti hiba vagy karbantartás lehetett, ne foglalkozz vele) :D

 

ez viszont gond, mert mindkét helyen látnod kellene :( én a helyedben a Té chatjén jelezném (böngészd a honlapjukon a telókat, és megjelenik), ők rendberakatják

Hello! Érdekes módon most kijött egy frissítés, és helyre állt a rend. 9_9

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 perce, zoli62 írta:

Online ügyfélszolgálaton próbáltad? Amennyiben nem sikerül, hívd a 1414 telefonszámot.

Ahhoz, hogy belépjek az ügyfélszolgálatra, felhasználónév és jelszó kell. Engem viszont nem enged be. Jelszót - mint fentebb írtam - nem ad, ugyanis nem fogadja el az ellenőrző kódot. Ördögi kör.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...