Márffy Magdolna

hibaüzenet

Kérdés

Köszönöm szépen az eddigi segitségeket!
Most az a problémám hogy ha beütöm az internet explorer 11 böngészőbe,hogy www.indamail.hu,akkor kiir egy hibaüzenetet hogy:308 permanent redirect...
Ez nem tudom mit jelent.Reggel még simán be tudtam ezen a böngészőn keresztül lépni az emailjeimbe.A chromenál nem irja ki,firefoxnál szintén nem.Win 7 op. rendszert használok ezen a gépen.
Van egy laptopom,azon is megnéztem,ott win 10 rendszer van.Edgen rendesen be tudom tölteni.Azon belül van egy olyan lehetőség,hogy "megnyitás internet explorerrel",azon is be tudom tölteni.Itt a chrome ban is be tudom tölteni.
Mi lehet a gond?Jó lenne tudni hogy explorerben is be tudjak lépni win 7 es gépemen.

permanent.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2017. 09. 29. at 10:54, Márffy Magdolna írta:

Köszönöm szépen.Megpróbáltam,de sajnos nem jön össze.Az f12-t megnyomtam,ki is jött egy kép,de ott nem jött elő cookies clear menüpont.

Mellékelem,ami kijött.

dom explorer.jpg

Milyen verzió, most látom hogy internet Explorer, próbáld meg frissíteni. Lehet nem támogatja a 308as választ.. Indamail üzemeltetőnek jelezd a problémát

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv, @Márffy Magdolna

Ez egy szerver oldali hibakód. A probléma szerver oldalon van, az üzemeltetők tudják megoldanu, addig használj mondjuk Firefox böngészőt.

Ha úgy írod be a címet, hogy https://indamail.hu akkor betöltődik IE11 alatt is? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm szépen.Megpróbáltam,de sajnos nem jön össze.Az f12-t megnyomtam,ki is jött egy kép,de ott nem jött elő cookies clear menüpont.

Mellékelem,ami kijött.

dom explorer.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Próbálj meg shift-F5- öit  majd control-F5-öt nyomni az oldalon.

Ha nem használa, akkor f12,  "Application" fül, majd oddalt a  "cookies"-t lenyitod és törlöd őket jobbklikk "clear" menüvel.

Lehet magyarul van neked , akkor kb , aklkalmazás, sütik, és törlés lehete  fordítás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most