Ugrás a tartalomhoz
  • 0

gmail figyelmeztető üzenet


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt  Fórum!
Kaptam egy figyelmeztető hibaüzenetet a gmailtől,miszerint:Valaki megpróbált az én jelszavammal bejelentkezni egy Amerikai IP cimről.Többször kaptam már ilyet.Ez tényleg komoly dolog,vagy nem kell rállandoan jelszót változtatni?Mert már néhányszor ilyen miatt megváltoztattam,nem szeretném még egyszer.

 

 

google bejekntkezés.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ajánlott posztok

  • 2
Just now, Márffy Magdolna said:

Igazából mit jelent pontosan a két lépcsős azonositás?Mik az elönyei és hátrányai? Keveset tudok rola.

Ez egy időalapú token. Semmi dolgod nincs, mindőssze annyi, hogy letöltöd a telefon alkalmazés boltjából a google authenticator programot, majd a google oldalán, miuát bejelentkeztél, megkeresed a kétlépcsős azonosítást és szépen végigvezet a tennivalókon. Utána csak úgy tudsz majd bejelentezni új eszközről, hogy beírod a felhasználót, passwordot és utána kérni fogja a google a 6 számból álló kódot, ami a telefonodon fut és percenként változik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 minutes ago, Márffy Magdolna said:

Nekem az outlook.com lekéri a gmailröl az emaileket.Akkor itt pl hogyan müködik a két lépcsös azonositás?Mit kell átállitani a www.outlook.com csatlakoztatott fiokjaim beállitásánál?Ilyenektöl félek..

Ilyenkor generálni kell a googlen egy alkalmazásfüggő jelszót és azt kell beírni az eredeti jelszó helyett.

Egy informatikus 5 perc alatt megoldja ezt a problémát Neked.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...