Ugrás a tartalomhoz
  • 2

HD csatorna bővítés


jani44

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 1
17 órája, anonymus írta:

Egyenlöre nem, hála az egységes platform ötletének.

Ezt nem értem.

Iptv oldalon lényegtelen kapacitás szemponjából nem? Sat -on meg nem venne el saját helyet , csak simulcrypt-be bedobják a conax-ot és kész.

 

Szerintem inkább pénzügyi oldalon nincs egyezség.

Nekem a csatorna azt írta ,hogy indulásra kész a HD verzió és bíznak benne ,hogy megjelenik a telekomnál is. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hát Tibi bácsi ezt most nem intézi el!

Ekkor: 2017. 11. 11. at 14:08, gombilaci írta:

Ezt nem értem.

Iptv oldalon lényegtelen kapacitás szemponjából nem? Sat -on meg nem venne el saját helyet , csak simulcrypt-be bedobják a conax-ot és kész.

 

Szerintem inkább pénzügyi oldalon nincs egyezség.

Nekem a csatorna azt írta ,hogy indulásra kész a HD verzió és bíznak benne ,hogy megjelenik a telekomnál is. 

Nem is kell értened, elég ha elfogadod.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A témához kapcsolódva: épp az imént olvastam a szolgáltató Facebook oldalán egy kérdésre adott ügyintézői választ, miszerint a Szuper Családi HD nem tartalmazza majd a Spíler HD változatát.

Meglepett ez a válasz, mert én úgy értelmeztem a honlapon kiadott tájékoztatást, hogy a Szuper Családi HD, mint a jelenleg elérhető legszélesebb csatornakínálattal rendelkező alapkínálati csomag automatikusan megkapja a szerényebb (ráadásul már nem is értékesített) csomagok csatornáit, és emellé csak a Szuper Családi HD-ben jön a Shorts TV. Furcsáltam volna, hogy egy már nem is értékesített csomagot bővítenek a csatornákkal míg a jelenleg elérhetőt nem. 

Ezért az imént felvettem a chat ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, ahol először szintén azt a tájékoztatást kaptam, hogy nem lesz része a Szuper Családi HD-nek. Leírtam az ügyintézőnek is a fentieket, aki egy jó darabig konzultált, majd megnyugtatott nekem van igazam.

Őszintén szólva nagyon meglepett volna, ha nem így lett volna :) - nem is lett volna értelme a fenti forgatókönyvnek...

De pontosításként azért kiírom, hátha más is kap pontatlan információt:

Szuper  Családi HD csomag kínálatának  változása, 2018. január 09.-től:

Bekerül: Heti TV,  National Geograpic HD, Spíler HD, Shorts TV. Ezen kívül változás, hogy a Megamax a továbbiakban csak ebben a csomagban lesz elérhető.

Kikerül: C8, Sundance TV.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
23 hours ago, anonymus said:

Rajtad kívül van még pár efi. Nem érted és körülötted forog a cég, mindenkinek kell megfelelni egyszerre. 

És ez csak az egyik dolog (mármint, hogy meg kell felelni mindenki ízlésének egyszerre), a másik, hogy minden csatornának megvan az ára. Egyáltalán nem biztos, hogy egy "minőségi" csatornabővítésnek (persze az is szubjektív kérdés, hogy ki, mit tart minőséginek - mindenki nyilván azt amit szívesen néz) ami mondjuk árban is minőségi változást eredményezne mindenki örülne. A választás lehetősége viszont adott: ha valaki nem elégedett a kínálattal/ árral, az válthat, amennyiben máshol az igényének jobban megfelelő kínálatot és díjakat talál.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
9 perce, szaboadam írta:

És ez csak az egyik dolog (mármint, hogy meg kell felelni mindenki ízlésének egyszerre), a másik, hogy minden csatornának megvan az ára. Egyáltalán nem biztos, hogy egy "minőségi" csatornabővítésnek (persze az is szubjektív kérdés, hogy ki, mit tart minőséginek - mindenki nyilván azt amit szívesen néz) ami mondjuk árban is minőségi változást eredményezne mindenki örülne. A választás lehetősége viszont adott: ha valaki nem elégedett a kínálattal/ árral, az válthat, amennyiben máshol az igényének jobban megfelelő kínálatot és díjakat talál.

Akkor még ott van az is hogy, minden szolgáltatóval más szerződést kötnek a csatornák. Lehet a sarki xy távközlési cég megkapná csak azt a csatornát. De a Telekom meg csak egyben másik 4-5 csatornával tudná csak megvenni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Amúgy miről beszélünk, amikor 100 vdsl - en még mai napig 1 hd stream van :-)

Kicsit ez is vicc kategória.

(persze 1414 szerint ennyit bír a rendszer ezen a technológián :-) ) hiába mondom nekik ,hogy más forrásból 3db komoly HD stream mellett még netezni is szoktunk és azt a bizonyos rendszert is emberek programozták!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 perce, szaboadam írta:

És ez csak az egyik dolog (mármint, hogy meg kell felelni mindenki ízlésének egyszerre), a másik, hogy minden csatornának megvan az ára. Egyáltalán nem biztos, hogy egy "minőségi" csatornabővítésnek (persze az is szubjektív kérdés, hogy ki, mit tart minőséginek - mindenki nyilván azt amit szívesen néz) ami mondjuk árban is minőségi változást eredményezne mindenki örülne. A választás lehetősége viszont adott: ha valaki nem elégedett a kínálattal/ árral, az válthat, amennyiben máshol az igényének jobban megfelelő kínálatot és díjakat talál.

Ezért kellene a összes Magyarországon elérhető HD csatit betenni a kínálatba! :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...