Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Flotta


joky73

Kérdés

14 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Onnét veszem, hogy felhívtam a ügyfélszolgálatot. Azt mondták fáradjak be egy üzletbe és ott adnak telefont.

Eddig simán rendeltem a netről, pl kifutó készüléket....

Most meg fáradjak be, az az igazság ha be kell fáradnom akkor nem a T-hez fogok menni.

A ***** jobb ajánlatot adott, eddig azért nem mentem mert nem akartam fáradni.

De így?Nem kérdés.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 12. 11. at 16:30, anonymus írta:

Mert foltta mellé telefon vételt a flotta kezelövel kell intézni. Illetve azért is mert nem PUBLIKUS csomag. Ez sok kedvezménynél nagyon fontos.

Eddig miért lehetett?Sok éve, (talán 10) vagyok előfizető, miért büntetnek ezzel?"Sok kedvezménynél nagyon fontos" ez mit jelent?Miért jó az ha a 3 előfizetésemet fogom és megszüntetem, mert ha nincs telefon akkor nincs hűségidő......

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @jozsef10.nagy, bontsuk meg, légyszi.

miért nincs kedvezmény: honnét veszed, hogy nincs kedvezményetek semmilyen telóra? ellenőrizted közvetlenül a Ténél (esetleg a kapcsolattartódnál, ha van), és ott derült ki? azért lényeges, mert minden konstrukcióban van valami kedvezmény, csak az üzletiek nem a Té lakossági oldalán figyelnek. tehát ne a fentiekből indulj ki (joky73 flottásként valószínűleg a Té lakossági oldalán próbált üzleti kedvezményt szerezni, ami nyilván más tészta, és az is más, ha 3 előfizetéssel valami kisüzleti csomagod van)

megszüntetés, mert nincs hűségidő: fordítva is igaz, ha nincs hűségidő, akkor nincs kedvezményes telefon, tehát ott vagy, ahol a part szakad :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @jozsef10.nagy, köszi, így kerek, akkor van teló, de a Té honlappal van valami (lehet, hogy csak annyi, hogy ott szigorúbban nézik a hitelképességet, míg Té üzletben akár több telót is vehetsz), így be kellene menned érte (értük) :( sajnálom, ügyfélként ezen itt a fórumon nem nagyon tudunk segíteni :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...