Márffy Magdolna

T-online emailek néha késnek

Kérdés

Tisztelt Fórum! Annyit szeretnék kérdezni,hogy miért lehet az hogy a t-onlineos fiokomba néha késnek az emailek.Pl a barátnőm ir nekem a gmailről,és hozzám a t-onlinera negyed óra mulva érkezik meg.a küldőnél vagy a fogadónál lehet a gond?Én voltam az akinek javasoltátok hogy szünetessem meg a freestartos/indamailes email cimemet.Meg tettem.Jol is jártam.Ám most is tapasztalaom,hogy ha a t-onlineos cimemről webes felületről,vagy a gmail ről irok indásoknak akkor van hogy fél nap mulva kapják meg az emailjeimet,de volt olyan hogy nem is kapták meg.Konkrétan ma.

Teszteltem magamat is.irtam magamnak a gmailről té-re meg vissza.Nekem egyszer volt hogy hat perc múlva ért át,de a többi egy perc múlva.ugyhogy asszem nem nálam lehet a gond.Ha indás ir nekem,akkor pár perc mulva, vagy rögtön befut.

a másik kérdésem az lenne,hogy a telekom app-ban miért nem lehet minden telekom boltba,időpontot foglalni?Europeumba nem lehet,Határ uti metzróval szembe lévő nagy pláza Telekom boltjába sem lehet.Mi ennek az oka?Válaszokat előre is köszönöm!

Üdvözlettel:Márffy Magdolna

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Márffy Magdolna
megnéztem hogy beállitottam e hogy emailben kérem a választ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

17 perce, Roli82 írta:

Lehet időpontot foglalni partner üzletbe is nálunk. :)

Időpont.png

Jó tudni, időszűke miatt általában Appból foglalok, de ezekszerint webes felületen van lehetőség partnerhez is(na nem mintha annyira partner üzletbe vágynék)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen,ezen keresztül tudtam,csak a Telekom app-bol nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Márffy Magdolna írta:

a másik kérdésem az lenne,hogy a telekom app-ban miért nem lehet minden telekom boltba,időpontot foglalni?Europeumba nem lehet,Határ uti metzróval szembe lévő nagy pláza Telekom boltjába sem lehet.Mi ennek az oka?Válaszokat előre is köszönöm!

Üdvözlettel:Márffy Magdolna

Itt próbáltad már? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 perce, dptrsk írta:

Csak T-Pontokba lehet időpontot foglalni, T-Partner üzletekbe tudtommal nem lehetséges a foglalás. Az általad felsorolt 2 üzlet partner üzlet, nem a Telekom saját üzemeltetésű üzlete.

Lehet időpontot foglalni partner üzletbe is nálunk. :)

Időpont.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak T-Pontokba lehet időpontot foglalni, T-Partner üzletekbe tudtommal nem lehetséges a foglalás. Az általad felsorolt 2 üzlet partner üzlet, nem a Telekom saját üzemeltetésű üzlete.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most