Ugrás a tartalomhoz
  • 0

250 Mbit/s internet elérhetősége a Dunakanyarban


Podolski01

Kérdés

Üdv!

Érdekelne, hogy a Dunakanyarban és környékén mikor lesz elérhető, és ténylegesen igénybe vehető a 250 Mbit/s internetszolgáltatás? 

Mivel már hónapok óta ígérgeti  szerelő és az ügyfélszolgálat is, hogy hamarosan meg pár héten belül működni fog, de konkrétan még mindig visszautasították a megrendelést műszaki okokra hivatkozva, ami azért is furcsa számomra, mert úgy tudom, hogy pont most november végén, november 28-30 között volt egy nagyobb fejlesztés ezen a területen ezzel kapcsolatban, hogy végre működjön a 250 Mbit/s internet is, ez a fejlesztés elvileg meg is történt, ennek ellenére még mindig nem tudják adni a nagyobb sávszélességet, mi lehet ennek az oka? Vajon mennyit és mire kell még várni, fog egyáltalán valamikor működni a 250 Mbit/s errefelé, vagy csak ígérgetés az egész? 

Előre is köszönöm a segítséget!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Podolski01
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Ha a fejlesztés valóban megtörtént, onnan még rögös út vezet a használatba vételig.

Kérhetsz „szolgáltatásrendezést” (akármit is jelentsen), ami kiderítheti a valós helyzetet.

Ha itt megjelenik a címeden, rendelheted:

https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/otthoni/dijcsomagok

Nálunk szeptember végére mindent felszereltek az oszlopokra és be is kötötték a közeli kisváros rendszerébe, de csak december elején 66 nap elteltével sikerült megrendelni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 órája, Kalimera írta:

Ha a fejlesztés valóban megtörtént, onnan még rögös út vezet a használatba vételig.

 

Kérhetsz „szolgáltatásrendezést” (akármit is jelentsen), ami kiderítheti a valós helyzetet.

 

Ha itt megjelenik a címeden, rendelheted:

 

https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/otthoni/dijcsomagok

 

Nálunk szeptember végére mindent felszereltek az oszlopokra és be is kötötték a közeli kisváros rendszerébe, de csak december elején 66 nap elteltével sikerült megrendelni.

 

A szolgáltatásrendezés mit jelent, hogyan és hol tudom kérni? :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 órája, anonymus írta:

El kell engedni, úgy sincs senkinek 250 a Dunakanyarban :D

Ha lehetne rendelni, már sok embernek lenne. Én pl.: rajtam kívül még 6 emberről tudok, akik egyből megrendelnék, ha lehetne (csak a faluban, akikről tudok) ebből 4 új előfizető lenne aki a 250-es netért váltana egyből telekomra, a többi pedi a jelenleg 120-ast növelné. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 órája, Kalimera írta:

@Podolski01

A „szolgáltatásrendezést” az ügyfélszolgálaton (1414) kérheted. Pontoson nem ismerem a jelentését, de az egyik összetevője az lehet, hogy rendbe rakják mi érhető el a címeden.

 

Nincs még beparaméteretve a cím ennyi a nagy titok. De idén sztem nem is lesz már. Menekül mindenki el a rákba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...