Frankie

Huawei p9 lite android 7.0 emui 5.0.1

Kérdés

Sziasztok! Adott két ugyanolyan huawei p9 lite 2017 lmobil, csak a színük tér el. Az egyiket novemberben kaptam a másikat decemberben a Telekomtól. /otthoni szolg. mellé/ Amelyiket korábban kaptam arra a használatba vételkor lejött egy júniusi frissítés, amelyiket később arra meg egy szeptemberi frissítés. Hogyan lehetne megoldani hogy a másikon is a szeptemberi frissítés legyen?

Nem csak dátumbeli eltérés van köztük, a szeptemberi frissítés már emui 5.0.1. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

19 órája, Frankie írta:

Sziasztok! Adott két ugyanolyan huawei p9 lite 2017 lmobil, csak a színük tér el. Az egyiket novemberben kaptam a másikat decemberben a Telekomtól. /otthoni szolg. mellé/ Amelyiket korábban kaptam arra a használatba vételkor lejött egy júniusi frissítés, amelyiket később arra meg egy szeptemberi frissítés. Hogyan lehetne megoldani hogy a másikon is a szeptemberi frissítés legyen?

Nem csak dátumbeli eltérés van köztük, a szeptemberi frissítés már emui 5.0.1. 

Lehet, hogy az, amelyiket novemberben kaptál, mégis egy későbbi széria, mint amit decemberben kaptál. Azt tudni kell, hogy a Telekomnál forgalmazott készülékek  nem feltétlenül a legfrissebb gyártásuak. A korábbiakra meg nyilván a frissítés is előb jön. Még a gyári készülékeknél is változó, régiótól is függ.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi a választ, bocs hogy ilyen későn reagálok. Közben a Huawei üsz is megerősítette ezt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most