Pappino420

Telefon vásárlás

Kérdés

Helló!

Át tudom-e úgy venni a telefont a kijelölt átvevőhelyen, ha nem én fizetek? Tehát ketten megyünk oda, az én fiókomhoz tartozik a rendelés, de a másik fizeti ki?

Köszönöm a választ.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Pappino420

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

https://www.telekom.hu/shop/termek/Nokia+7+Plus--NOKIA+7+PLUS+SS++B-C?sku=jsku1754624313&contractType=newPostpaid&paymentType=INSTALLMENT&preselectedTariffplanBundleSkuId=sku2520077

Igen a gyártó oldalán már el tüntették pedig  ott is ott volt, hogy hibrid dual simes  két kártyafoglalattal rendelkezik , bánom de nem rögzítettem a képet róla elég szomorú  hogy ez így megy 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Szerintem egy kártyás, Telekom és a gyártó oldalán sem szerepel a specifikációk között, hogy két kártyás lenne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sziasztok  Azt szeretném kérdezni,  hogy  most rendeltem egy Nokia7 plusz telcsit  és a rendelésemnél már így szerepel: Nokia7 Plusz SS ez mit jelent , nem duál simes a Nokia7 plusz?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Pappino420

Szerintem mindegy ki fizet. A számla a te nevedre szól. De ha valami csoda folytán kekeckedés lenne ebből, akkor a fizető személy adja a te kezedbe a pénzt, te pedig az eladó kezébe. Szerintem ennyi. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Pappino420, az veheti át, akinek a nevén van az előfizetés vagy a rendelés, de ha más is megy, mindegy, ki adja oda a pénzt (vagy kinek a nevén van a bankkártya)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most