zaku

Viber SPAM

Kérdés

Congratulations!!! 
Your number has been selected as the winner of Five Hundred Thousand United States Dollars (500.000.00USD)in the International Ballot award programme.  Send your winning REF No: VB/US-64634579. to email:  winner@vdepartment.net   for more information on how to claim your funds. Contact: winner.viber@gmail.com  for more inquiries.
3:43:36 AM

Ez jött a viberemre. csalás????

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Hello @btz, bennem is felmerült, de engedd el (ahogyan én is, inkább örülök, hogy felrakta, mert ezzel még én sem találkoztam). majd ha észreveszik, @Istvánék átrakják a Veszélyzónába :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zaku

Mi köze amúgy ennek a fórum PM lehetőségeihez? Tényleg érdekel, hogy milyen logika mentén gondootad, hogy ezt ebben a topicban kell/érdemes megkérdezni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 órája, zaku írta:

Congratulations!!! 
Your number has been selected as the winner of Five Hundred Thousand United States Dollars (500.000.00USD)in the International Ballot award programme.  Send your winning REF No: VB/US-64634579. to email:  winner@vdepartment.net   for more information on how to claim your funds. Contact: winner.viber@gmail.com  for more inquiries.
3:43:36 AM

Ez jött a viberemre. csalás????

99,99% hogy csalás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most