SzM

Régi, új számlázási rendszer

Kérdés

Üdv!

Kicsit kezd elegem lenni... Régi számlázási rendszerben vagyok (pontosabban a feleségem, mert ő az előfizető) és gyakorlatilag 2015 májusa óta semmit nem tudok "elintézni"! 

Valaki tud valami segítséget nyújtani?!

Köszönöm előre is!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Vicces a rendszer... Ma, azaz 12-én kaptam értesítést, hogy reagáltatok a kérdésemre...

Roli82: A javaslatod egy részét a cég már megoldotta. Az összes eszközömet kicserélte, miután egy analóg-digitális átállást kértem a vonalas telefonomon. Új azonosítót mondjuk nem kaptam. Igaz, a szolgáltatások helyreállítása is több mint egy hétbe telt.

Anonymus: Ezt én értem. De mi van akkor, ha nem képesek átrakni ennek ellenére az újba? Ugyanis 02. 18-án már megindították a migrációt! Akárhogy is számolom, már második hónap lesz lassan... Állítólag a folyamat maximum egy hét.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Április vége Május közepére le akarják lőni a régi rendszert.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Úgy tudom, hogy jelenleg is zajlik a régi rendszerben lévő ügyfelek átpakolása az új rendszerbe, régebben volt vagy talán még van az a módszer (ezt nem tudom már pontosan) hogy hamarabb átkerülj, kérvényezni kell akár személyes akár 1414 telefonszámon a kötbérmentes felmondást és egyben újrakötni új MT azonosítóra a szerződést, ekkor már rögtön az új rendszerben leszel nyilvántartva, hátulütője hogy több napos kieséssel járhat mivel az eszközöket le kell adni és majd visznek ki újabbakat mintha most fizetnél elő a szolgáltatásokra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most