Kérdés

Üdv!

Mobil S előfizetésem van, és 1 GB internet adat. Szeretnék a Play Áruházban vásárolni a Telekom előfizetésem terhére, de nem jön elfogadó visszaigazolás. Kell-e ehhez valamit beállíttatnom (1414 vagy T-Pont), vagy ez az előfizetés nem is teszi ezt lehetővé? Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ha feltöltöd a hívószámodat, mint egy Domino kártyát, akkor azt az összeget tudod levásárolni a Play Áruházban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @OldMike, elvileg a Tés számlád terhére is mennie kellene. nézd meg, hogy mi van nálad beállítva. Play áruház bal felső sarkában vonalak, fiók, fizetési módok, Magyar Telekom használata számlázáshoz (kér majd adatokat). ha ez jól van beállítva, és mégsem megy, akkor viszont keresd a Tét, mert akkor valami nem stimmel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@teherwagon Neked megy havidíjas számla terhére? Nekem 1-2 hónappal ezelőttig nem ment, csak a feltöltős módszerrel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
19 órája, teherwagon írta:

Hello @OldMike, elvileg a Tés számlád terhére is mennie kellene. nézd meg, hogy mi van nálad beállítva. Play áruház bal felső sarkában vonalak, fiók, fizetési módok, Magyar Telekom használata számlázáshoz (kér majd adatokat). ha ez jól van beállítva, és mégsem megy, akkor viszont keresd a Tét, mert akkor valami nem stimmel

Köszönöm a válaszokat. Kb. egy éve beállítottam, hogy az előfizetéses számomra tudjak vásárolni, de akkor sem sikerült összehozni. Megnéztem a megadott helyen, ott szövegként ott van a Telekom, mint fizetési mód, de rákattintani nem lehet, nem csinál semmit.

Azt hiszem útba ejtek majd egy T-Pontot, és megpróbálom tisztázni.

@dptrsk  Univerzális számlával még sosem foglalkoztam, biztosan fel tudnám tölteni, csak a továbbiak nem világosak. Ez az összeg csak vásárlásra lenne használható, a megadott határidőn belül, és azon túl eltűnik, mintha ott sem lett volna?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@OldMike Ez az univerzáslis egyenleg parkolásra, mobillottóra is felhasználható. 

Lejárati ideje szerintem nincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, dptrsk írta:

@OldMike Ez az univerzáslis egyenleg parkolásra, mobillottóra is felhasználható. 

Lejárati ideje szerintem nincs.

A Telekomos fiókomban néztem az online feltöltés menüpontot, ott voltak különböző összegekhez (1500 Ft, 3500 Ft stb.) különböző idejű lejáratok rendelve. Olyan volt, mintha feltöltőkártyásnak vette volna a számomat, vagy csak én voltam béna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@OldMike a rendszer nem tesz különbséget domino és havidíjas között, nem "ismeri fel".

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
16 órája, dptrsk írta:

@OldMike a rendszer nem tesz különbséget domino és havidíjas között, nem "ismeri fel".

Értem, köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most