Kérdés

Posztolva ekkor: (szerkesztve)

Rákerestem a stáblistáról Morgan Freemanre és a keresőben azt írta ki, hogy "hello". :U Brávo! :D Tud valaki valamit mondani róla? Ez a Telekom részéről a felhasználó szándékos szívatása. Másképp értelmezhetetlen a dolog. :W Nagyon sok névre keresve ugyanezt adja ki. Ha manuálisan írom be a nevet akkor rendesen keres. Ahhoz viszont, hogy beírhassam a kereső szót, törölnöm kell a hello-t. Nem lehetne, hogy üresen hagyná a kereső mezőt? Akkor egyszerűbb lenne az adott keresőszó beírása. Ezért gondolom, hogy ez szándékos szívatás. Azt márt nem is merem feltételezni, hogy nem ismerik ezt a hibát. Cisco set top boxom van. Miért kell a felhasználót szándékosan szívatni? Tudna válaszolni erre valaki valami értelmeset?

1.jpg2.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Csülök

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Szerintem egy olyan mezőben van hello, ami a stáblista sablonja. 

Régebben működött, ez nem szoftveres hiba. 

1414en jelezd a hibát. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha nem szoftveres, akkor hogy kerülhetett oda egy értelmes szó? Szerintem ez csak szándékos lehet, a szoftvernek tartalmaznia kell.  Egy buta vicc a fejlesztőtől. Mindenesetre jelezni fogom, csak attól félek, hogy set top box cserével oldható meg, az viszont nekem nem jó, mert sok felvételem van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem ismerem a stb szoftverét, ezért lehet szoftveres hiba is akár, de szerintem valószínűbb, hogy a szereplők listában a tárolásra használt adatszerkezet miatt keletkezett a hiba. 

Szereplő{név, keres} 

Amikor rányomsz x y színészre akkor a box szoftvere elküldi keresésre az x y objektum keres változójában tárolt esetleg ékezet nélküli, vagy rövidített nevet, hogy pontosabb találatokat adjon a kereső. Az elméletem szerint a te esetedben ez a keres mező hello szöveget tartalmaz, mert az alap sablonban az van, s valaki elfelejtette beállítani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Csülök, átküldtem a Tés kontaktomnak (ő meg a fejlesztőknek), köszönik a jelzést, megnézik és javítják majd

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 órája, teherwagon írta:
6 órája, teherwagon írta:

Hello @Csülök, átküldtem a Tés kontaktomnak (ő meg a fejlesztőknek), köszönik a jelzést, megnézik és javítják majd

Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most