Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Cisco set-top box firmware


Csülök

Kérdés

Rákerestem a stáblistáról Morgan Freemanre és a keresőben azt írta ki, hogy "hello". :U Brávo! :D Tud valaki valamit mondani róla? Ez a Telekom részéről a felhasználó szándékos szívatása. Másképp értelmezhetetlen a dolog. :W Nagyon sok névre keresve ugyanezt adja ki. Ha manuálisan írom be a nevet akkor rendesen keres. Ahhoz viszont, hogy beírhassam a kereső szót, törölnöm kell a hello-t. Nem lehetne, hogy üresen hagyná a kereső mezőt? Akkor egyszerűbb lenne az adott keresőszó beírása. Ezért gondolom, hogy ez szándékos szívatás. Azt márt nem is merem feltételezni, hogy nem ismerik ezt a hibát. Cisco set top boxom van. Miért kell a felhasználót szándékosan szívatni? Tudna válaszolni erre valaki valami értelmeset?

1.jpg2.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Csülök
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Ha nem szoftveres, akkor hogy kerülhetett oda egy értelmes szó? Szerintem ez csak szándékos lehet, a szoftvernek tartalmaznia kell.  Egy buta vicc a fejlesztőtől. Mindenesetre jelezni fogom, csak attól félek, hogy set top box cserével oldható meg, az viszont nekem nem jó, mert sok felvételem van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Nem ismerem a stb szoftverét, ezért lehet szoftveres hiba is akár, de szerintem valószínűbb, hogy a szereplők listában a tárolásra használt adatszerkezet miatt keletkezett a hiba. 

Szereplő{név, keres} 

Amikor rányomsz x y színészre akkor a box szoftvere elküldi keresésre az x y objektum keres változójában tárolt esetleg ékezet nélküli, vagy rövidített nevet, hogy pontosabb találatokat adjon a kereső. Az elméletem szerint a te esetedben ez a keres mező hello szöveget tartalmaz, mert az alap sablonban az van, s valaki elfelejtette beállítani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 06. 21. at 13:36, teherwagon írta:

"Hello @Csülök, átküldtem a Tés kontaktomnak (ő meg a fejlesztőknek), köszönik a jelzést, megnézik és javítják majd"

Sajnos még mindig nem javították ki. Ez a felhasználó szándékos szívatása.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Csülök
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...