Ugrás a tartalomhoz
  • 1

IPTV műsorújság probléma


OldMike

Kérdés

Tegnap este szerettem volna augusztus 28-ra beállítani egy felvételt, de arra a napra már csak a Nincs információ szöveg jelent meg minden csatornán. Emlékeim szerint eddig 11 napot láttam előre a műsorújságban. Másnál is ez a helyzet? Nem igazán örülnék, ha egy hétre csökkenne, de annak még kevésbé ha 28-án már a világvége jönne >:(

Amúgy csináltam egy rendszer újraindítást is (nem szívesen, mert halt már meg STB-m ilyenkor), de nem segített.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Kézi beállítással lehetett beállítani két műsort 28-ára (ilyenkor cím nincsen), de a kézi beállításnál sem lehetett volna 28. utánra bármit megadni, mert nem kínálja fel az ez után következő időpontokat. A Menü/Keresés pontban sem talál meg olyan tévéműsort, ami 28. után lesz vetítve.

Meglátjuk hogy holnap továbblép-e legalább egy nappal, vagy a műsorújság szerkesztők a jól megérdemelt nyaralásukat töltik :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, zoli62 írta:

Én ennyire előre nem szoktam felvételt beállítani, illetve úgy igen, hogy adott műsornál megkeresem a további időpontokat. Ott nem tapasztaltam ilyet. Viszont az Archiv TV-ben az M3-nál augusztus 19 az utolsó dátum.

Archiv tn-nek más baja van. De már rajta vannak, ezért is van ott most kevesebb csatorna. Meg ilyen gyér kinálat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...